Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Woodstock 2010 - Kostrzyń Nad Odrą !


D&G

Rekomendowane odpowiedzi

Admin Cienia
Opublikowano

Jak będę widział jakiś transparent mpcforum.pl to na pewno podejde. :D

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Weź ubierz gumowce ich nikt nie ruszy xD

Nie byłem nigdy na woodstocku :[ ciekawie musi byc

Rozśmieszyłeś mnie xD

 

@Topic

Mnie tam nie ciągnie na żadne Woodstocki ;P

Może kiedyś pojaadeee ; P

Kieeeeeddddyśśśśśś ;D

 

Życzę udanego Woodstocku i żeby butów nie ukradli ;D

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

  • 2 tygodnie później...
Admin Cienia
Opublikowano

No więc stało się, woodstock dobiegł końca, jak wam się podobało? Gdzie byliście rozbici? :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Ile kosztuje taka impreza? Bo mam ochotę wybrać się za rok. I za co się tam wogóle płaci ? Bilety, miejsce na namiot, żarcie?;P Mógłby mi ktoś to wyjaśnić ? ^^

16.04.2010r - 666 postów :-).

Admin Cienia
Opublikowano

Płacisz tylko za bilet na dojazd, impreza za free, pole namiotowe za free, tylko płacisz za żarcie i piwo. :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość Klaus aka Black
Opublikowano

I tak najlepsze w tej imprezie jest POGO :) To jest to co Kofffam najbardziej ^^! Pzdr0 ! W tym roku mnie nie było :(

Admin Cienia
Opublikowano

Butów nie ruszali, tylko łyżkę od kompletu z widelcem i nożem mi zaj***li ..

 

Znalazłem 5 swoich zdjęć na:

 

www.gazetalubuska.pl
:D

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

D&G na których konkretnie zdjęciach to Ty? xD

Łyżka tańsza niż buty Pumy w odkupieniu :D. Impreza mam nadzieję dla Ciebie udana? :P

1321896841-U198706.png

Admin Cienia
Opublikowano

Prywatnych upubliczniać nie będe ale mogę pokazać gdzie byłem rozłożony. :D

 

Zdjęcie jest zrobione w czasie gdy byliśmy tam już prawie 3 dzień. :) Gdy woodstock się zaczynał to w tych pustych miejscach było już tysiące jeśli nie dziesiątki tysięcy namiotów .bildev.jpg

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"Szaman Zbiera na Szamanie" <- Pro :D

 

 

Oglądając ten pierwszy film widzę kilku znajomych :D .

 

Twój namiot też zauważyłem. Mam zamiar tam się wybrać za rok ;).

74431642664977353071.png

Admin Cienia
Opublikowano

"Szaman Zbiera na Szamanie" <- Pro :D

 

 

Oglądając ten pierwszy film widzę kilku znajomych :D .

 

Twój namiot też zauważyłem. Mam zamiar tam się wybrać za rok ;).

A no widzisz, na drzewie zostawiłem pamiątkę niebieskim sprejem w postaci mojego nicka. ;-)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Też tam byłem ;). Straciłem głos na last resort. :) Nic nie zgineło. A na tym woodstocku to miejscowi kradna. 13 letni chlopak tam ganial i pedzlowal namioty. U nas zawsze byl ktos na dyzurce ;D. Pozdro

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja może pojadę ale nie wiem :D

 

Hah... Kradzieje butów xD

 

Trzeba kupić jakieś na kluczyk i przypiąć jak rower xD


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Admin Cienia
Opublikowano

Też tam byłem ;). Straciłem głos na last resort. :) Nic nie zgineło. A na tym woodstocku to miejscowi kradna. 13 letni chlopak tam ganial i pedzlowal namioty. U nas zawsze byl ktos na dyzurce ;D. Pozdro

Miałeś jakąś ksywke albo gdzie byłeś rozbity?

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano

Łee to na uboczu. :) Jakby ktoś nie z czaił miejscówy to byłem w sektorze D

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Ile poszło ci kasy? Chciałbym się kiedyś wybrać,kontynuować tradycję rodzinną ;d.

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Admin Cienia
Opublikowano

Oszczędzałem jak się dało i poszło 450, jakbym kupował co bym chciał to by poszło z 700. :P

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

a ile na alko? ;d

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...