Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Woodstock 2010 - Kostrzyń Nad Odrą !


D&G

Rekomendowane odpowiedzi

Admin Cienia
Opublikowano

Cze, w tym roku wybieram się na te "imprezkę" :D Czy ktoś również będzie się wybierał? Czy był już w poprzednich latach? Jak się podobało? Czy warto jechać? :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tam jest fajnie dużo muzyki i "piwa" więc raczej warto jechać :P

Tyle że trza pilnować butów bo kradną debile...

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Admin Cienia
Opublikowano

Tam jest fajnie dużo muzyki i "piwa" więc raczej warto jechać :P

Tyle że trza pilnować butów bo kradną debile...

Hahaha o tym słyszałem. ^^ Że najlepiej buty do namiotu.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Hahaha o tym słyszałem. ^^ Że najlepiej buty do namiotu.

 

W tym nie ma nic śmiesznego : o!

Mi podwineli glany >.>...

Musiałem w kaloszach chodzić : D

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

omg xD

chciał bym zobaczyć taką akcje ze znikającymi butami xD

ja dawno na woodstocku nie byłem, ostatnio to jak był jeszcze w Żarach ;) w tym roku niestety ale nie będę ;< może sie spotkajcie xD

Admin Cienia
Opublikowano

Kumplowi też zajebali 2 latka temu butki markowe, i w klapkach musiał do krakowa wracać. ^^ Ja bym nie chciał żeby mi moje pumacze zajebali. ; <

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Weź ubierz gumowce ich nikt nie ruszy xD

Nie byłem nigdy na woodstocku :[ ciekawie musi byc

Potrzebujesz pomocy? nie bój sie zapytać na PW, jestem pomocny.

1298808417-U77232.png

mca.png

Admin Cienia
Opublikowano

Kecup będzie na woodstocku z tego co spamił mi na profilu, szkoda że nie wiem jaką ma m0rd3. xD

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Właśnie mojemu kolesiowi zabrali na tym woodstock buty z pumy :P

Aż mało co się ze śmiechu nie posikałem ^^

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

kurwa kradną obuwie hah :D

glany...pff nawet takich bym nie zawinął, chyba się tam wybiorę i se pożyczę buty D&G za tego warna, ale mnie nie banuj na forum :D

Admin Cienia
Opublikowano

Po tylu godzinach/dniach łażenia byś ich raczej nie założył. ;)=-(

 

Btw, sam sobie jesteś winien tego warna. User spami = warn - to działa tak, nie inaczej więc nie wiem czemu właściwie chcesz moje buty za swoje czyny. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

kurwa kradną obuwie hah :D

glany...pff nawet takich bym nie zawinął, chyba się tam wybiorę i se pożyczę buty D&G za tego warna, ale mnie nie banuj na forum :D

 

Tak tak, glany to najlepsze obuwie na taką impreze Oo.

Albo kalosze, bo błoto jest zazwyczaj niemiłosierne.

 

Weź ubierz gumowce ich nikt nie ruszy xD

Nie byłem nigdy na woodstocku :[ ciekawie musi byc

 

A żebyś się nie zdziwił : D

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Na pewno na czymś bardzo dużym(takie coś jak błonia w Krakowie itp.), przecież na Woodstock przyjeżdża kilkaset tysięcy ludzi.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Admin Cienia
Opublikowano

W zeszłym roku było 400k ludu, w tym 10k niemców. :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Ja jeszcze nigdy nie byłem , w tym roku chciałem pojechać , ale spojrzałem jakie zespoły będą to mi się odechciało . Jeden zespół odpowiadałby mi tylko , mianowicie : Papa Roach B) . Wiem , że specjalnie dla mnie nie będzie nowych zespołów xD , ale może innym razem pojadę ;)

 
 
Admin Cienia
Opublikowano

Ja na przykład nie jade tam dla koncertu tylko dla klimatu. :D

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...