Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Skórka Gadu Gadu 10 By Falcore


Falcore

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dla was skórke do gadu gadu 10 w stylu MPCForum.Narazie jest to wersja Beta.Zapraszam do pobierania i testowania nowej skórki.Proszę podawać wady skórki to postaram się je poprawić.

 

Download:

http://www.speedyshare.com/files/23084421/Gadu_Gadu_10_MPCForum_by_Falcore.rar

Skan pliku:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/0614490e95e00ee0fec081ee7ce6d03d376e72749663d9e8177fd80cc74fa654-1277228523

 

Skórka obecnie ma prawa autorskie!

 

79698201.png

 

○○○Wersja Beta○○○

29cklf7.png
Opublikowano

Takie sobie. Jeżeli robiłeś to na szybko to po co to tu wstawiałeś?? Mogłeś się bardziej postarać, a byłbyś przynajmniej pochwalony :) Dla zachęty dam ci pochwałę.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Tak, w grafice jesteś dobry, a skórka wygląda na totalne amatorstwo, i weź usuń te "grafik komputerowy" z podpisu bo nim nie jesteś... Do dupy...

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Fajna skórka zaciągam. :)

 

Falcore nie chce być nie miły ale "ukradłeś" mi zdjęcie oraz avatar.  :( 

Mogłbyś zmienić.? Proszę.  :D

Opublikowano

@Up

ooo tak...

Logo łindołsa napewno jest twoje i ty je na 100% stworzyłeś ...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

UP 

Nie o to mi chodzi, ja go nie stworzyłem ale nie chciałbym aby ktoś inny miał to samo logo na tym Forum 

Opublikowano

UP 

Nie o to mi chodzi, ja go nie stworzyłem ale nie chciałbym aby ktoś inny miał to samo logo na tym Forum 

 

sorka niewiedziałem ze takie masz :) z neta sobie wziolem :)xD

Póżniej zmienie

29cklf7.png
Opublikowano

Okiej z góry dzięki. :)

 

Ta skórka nawet fajna ale mogłeś zrobić że np napis MPC FORUM wystaje u góry Gadu Gadu. :)

Opublikowano

Mi sie bardzo podoba :]

Masz odemnie plusa z ten trud wlozony w robienie tego skina xDD

Pozdro ^^

Potrzebujesz pomocy? nie bój sie zapytać na PW, jestem pomocny.

1298808417-U77232.png

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...