Skocz do zawartości

Burza MOD

Rekomendowane odpowiedzi

O mnie.

Wpływam znów poszukując horyzontu. Introwertyk, uwielbiający się śmiać. Żyjący aktywnym trybem życia.

Perfekcjonista, altruista, gracz... drzemie we mnie tego jeszcze masa, ale pozwolę sobie tego teraz nie ujawniać.

Przestrzegam i cenię szczerość oraz uczciwość. Te dwa skromne, lecz zarazem cenne fundamenty, mogą zbudować naprawdę wiele w danym otoczeniu.

Przechodząc do rzeczy - Na imię mi Adam. Skończone i przeżyte osiemnaście wiosen. Zamieszkuje malutką, nieodkrytą dotąd wioseczkę z okolic stolicy Wielkopolski.

Od jakiegoś czasu skaczę wielokrotnie po różnego rodzaju forach (Mt priv) i próbuję się gdzieś zagnieździć. Mimo tego, serwery budzące moje zainteresowanie kończą swój żywot przeważnie w ciągu kilku dni, co nie pozwala mi podjąć jakiejkolwiek współpracy czy też czerpania przyjemności z siedzenia na nim.

Najwyższy czas coś z tym zrobić, wziąć się i iść przed siebie.

"Sukcesu nie osiąga się samym talentem, ale przede wszystkim, ciężką pracą i uporem.''

Doświadczenie.

Profesjonalistą nie jestem, ale amatorem także. Interesuje się tym jakoś od półtora roku. Jak wiadomo idealnym nikt nie jest, na każdej służbie uczymy się na nowo, doświadczenie nabiera w siłę, a umiejętności awansują na kolejny poziom. 

Rola moderatora nie kończy się dla mnie tym, że posiada się kolorek, pyłki nie pyłki ... to chęć współpracy z innymi ludźmi, pomoc, otwartość na każdą propozycję/sugestię. Niesie ona także odpowiedzialność, aktywność, obowiązek ze strony użytkowników.

A oto moja skromna lista z uprawnieniami modernizującymi (byłymi):

► TheBoard.pl (Kid>Mod.>Glob.>Af.)

► Nortes (Mod>...)

► Predoria s2 s3 (Kid)

► Diamond Reaktywacja (Mod.>Glob.>Af.)

► Pandemis (Kid>Mod.>Af.)

► Pandemis s2 (Af.)

► Savya (Glob.)

► Cortium s2 (Kid>Mod.)

► Nemedia rework (Af.)

► Avalter (mod)

► Thoria (Af.)

► Meios (Glob/Af.)

► Velios (Af.)

► Astelgia (Af.)

Na poszerzanie moich umiejętności, przeznaczam maksymalną ilość wolnego czasu. Waha się to przeważnie od pięciu do i nawet piętnastu godzin dziennie.

Co do wiedzy na temat paneli moderatora oraz administratora, to jestem na dość wysokim poziomie. Natrafi się niegdyś jakaś niespodzianka, ale staram się ją jak najszybciej wyeliminować bądź chociażby złagodzić.

W każde podarowanie szansy wkładam 101% serduszka, traktuje to zawsze jak swoją pierwszą pracę.

Wszystko charytatywnie.

Kontakt.

GG (najszybszy): 58417383

Telegram: burzazpiorunami

Edytowane przez Burza.
Małe F5

Dnia 11.08.2018 o 23:18, Protektor napisał:

Z tego co widzę, raczej w niczym poważnym nie byłeś, powodzenia w poszukiwaniach.

Do większych projektów mnie nie ciągnie, wole skromnie rozwijać swoje umiejętności, ale dziękuje za słowa.

Edytowane przez Burza.

Dnia 20.08.2018 o 14:19, .Androidek. napisał:

Na dłuższą mete po tych zdjęciach:
b041a616d2e9d9d3864bf03b22bddf1e.png
Chce mod'a
4496361e7427d663ae0f226111610225.png
Nagle już nie chce
Zachowanie też jakoś niezbyt ogarnięte.
79757b296e7ce096d1269858848b4fa9.pngf7c08201f5a25bb237537b1527e5330f.png

Nie polecam.

Jesteś śmieszny typie. Teraz przychodzisz tutaj łykać, pelikanie? Idź rób tam swoje serwery, bo aż mi Cię szkoda.

Po pierwszy nigdy nie proszę o rangę, gdy rekrutacja jest otwarta.

Po drugie jeśli bym chciał to bym złożył, a nie pytał na ogólnym...

Po trzecie kolejne Twoje posty będę zgłaszał.

Edytowane przez Burza.

• Aive zablokował(a) ten temat
  • Aive odblokował(a) ten temat
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na Burza moderator/AF
  • Aive zmienił(a) tytuł na Burza MOD
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Burza MOD   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...