Skocz do zawartości

[MTA][Truck][Zapowiedź] RevoTruck


Fr33shu17

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Od dłuższego czasu pracujemy nad serwerem MTA. Nowy wymiar trucka. Zapraszam do prezentacji.

LhD4Ts1.png


Założeniem stworzenia serwera było zaspokojenie potrzeb wymagających graczy na serwerach truck. Było wiele przeciwności w tworzeniu serwera, lecz wszystko się ułożyło i pchniemy ciągle do przodu. Prace zaczęły się jakoś pod koniec czerwca/ początek lipca, kiedy to podczas rozmowy wspólnie wpadliśmy na stworzenie serwera. Ekipa postawiła na system załadunków w oparciu o grę Euro Truck Simulator 2. Lecz to nie wszystko co chcemy Wam przedstawić. Zapraszam każdego z osobna do przeczytania krótkiej prezentacji na temat serwera. Prace ciągle wrą, ale już dziś mogę zaprezentować Wam serwer RevoTruck.
L6ewucl.png
MgqrCHo.png

 

Geneza nazwy jest dosyć banalna i nie bez powodu się tak nazywa.

RevoTruck. - Revo skrót "revolution", a truck to podkreślenie w nazwie trybu serwera.

Słowo revolution ma miejsce tylko dlatego, że cały system towarów mega różni się od innych serwerów.

Bedzie wdrożony system z popularnej gry Euro Truck Simulator 2.

Więcej na temat załadunków dowiecie się w dalszej części prezentacji. Przejdźmy do kolejnej części prezentacji.
R23r0FX.png

 

Panel autorsko wykonany jeśli chodzi o użyte grafiki przez jednego członka Naszej załogi. Poleciał tematycznie w stronę klimatu serwera czyli truck.

 

qGxFsNu.png

 

Rejestracja po przez podanie loginu i hasła w odpowiedniej zakładce.

 

W panelu znajduje się zakładka aktualizacji. Ona pomoże nam w szybkim tempie zobaczyć co ciekawego zostało wprowadzone.

W panelu logowania użyta jest funkcja również autorska stworzona przez członka ekipy.

 

Ma ona za zadanie przy jednolitej czcionce (wtedy gdy czcionka ma tylko duże litery) wykrywać duże i małe litery.

Dzięki tej funkcji będzie możliwość wykrycia czy dane wpisywane są przy włączonym capslocku czy bez. Krótko mówiąc, cały panel wykonany autorsko.

 

3nkWvs9.png

 

Postawiliśmy na system paneli dxDraw. Jest on teraz dosyć popularny. Wszystkie panele wykonywaliśmy sami, z własnych stworzonych grafik. Wiele nowości w panelach, o których dowiecie się po wejściu na serwer.

 

laNLU3N.png

 

Na start otrzymamy od 5000 - 6000$ w zależności od szczęścia gracza.
 Są 4 spawny:

- Los Santos

- Las Venturas

- San Fierro

- Blueberry

Najbardziej popularne miejsca do startu gry. Na naszych spawnach nie będzie ciężarówek na start. Postanowiliśmy kompletnie zmienić koncepcje spawnów. Jak to zawsze są pojazdy przy spawnach, tak My postawiliśmy ich nie dawać.

Zapytacie "to jak my mamy gdziekolwiek z początku dojechać?" - spokojnie, ustawimy tam co najwyżej faggio, tylko dlatego, aby odciążyć każdego z Was od zbędnego renderu modeli. Zapytacie "Skąd w takim razie wziąć trucka jak ich nie będzie na spawnach?" - otóż już Wam śpieszę z odpowiedzią w kolejnej części prezentacji.

 

NkIo1kV.jpg

 

L393bFF.jpg

 

nuE5Qci.png

 

Chyba najważniejszy akapit w całej prezentacji. Jak wspomniałem we wstępie, postawiliśmy na system z gry Euro Truck Simulator 2. Co za tym idzie. Otóż nie będzie pojazdów ciężarowych na spawnie. Wszystko będzie znajdować się w załadunkach. Na każdym załadunku będzie znajdować się marker. Wchodząc do niego otworzy nam się panel wyboru typu zlecenia.

 

GYyGE52.png

 

Szybkie zlecenie - Tak jak to w Euro Truck Simulator 2, dla osób, które nie posiadają własnych zestawów. Można brać szybkie zlecenia, po wybraniu, któregoś towaru nieopodal zespawni się nam ciężarówka wraz z naczepą. (lub dostawczak - w zależności jaki towar weźmiemy).
Póki co respy ciężarówek będą losowe (mam tutaj na myśli marki ciężarówek), w późniejszych aktualizacjach planujemy sprecyzować zlecenia o marki pojazdu. Przeteleportujemy się do zestawu siodłowego, odpali nam się pasek postępu załadunku. Po załadunku pojawi się blip, do którego musimy udać się z towarem.

Rozładunki będą na zasadzie stref rozładunkowych. Po wjechaniu w strefę rozładunku pokaże nam się informacja, że możemy rozładować. Wszystko będzie przebiegać w dosyć szybkim czasie, bez zbędnych czasów oczekiwania na rozładunek.
 

Rynek przesyłek - Nie różniący się niczym innym prócz tym, że to będzie dla osób posiadających własny zestaw. (ciągnik, lub ciagnik i naczepę)

6Ay7exH.png

 

d9MkDkQ.png

 

Tak! na naszym serwerze będzie możliwość zakupu prywatnych naczep. I to nie byle jakich. Otóż nasz skrypter opracował sposób na własne loga na naczepach! Osoby posiadające rangę "Zawodowiec" nic innego jak premium - będą miały możliwość zmiany takiego loga na własnej naczepie!

Ale to nie wszystko, każda firma również będzie posiadać naczepę z własnym logiem firmy! Chcemy, aby faktycznie to była prawdziwa truckerka i żeby było wiadomo, kto dla kogo jeździ!

 

NB10ijf.png

 

xIoVA09.png

 

Nic innego jak panel informacji o koncie, posiadanych prawo jazdach oraz ilości prywatnych samochodów. Niestety lub stety jak to na serwer typu truck przystało, nie chcemy aby to był serwer "kto ma więcej privów", dlatego też ograniczymy ilość pojazdów na osobę do liczby 5.

Poniżej zdjęcia wersji roboczej panelu F2:

 

smSSmnn.png

 

JO0n1YB.png

 

848h2NY.png

 

y2VJdVz.png

 

Sklep, w którym będzie możliwość zakupu impulsów do przejazdu przez bramki viatoll oraz możliwość kupna napojów typu Monster lub kawa, w celu odnowy energii.

 

rCq64Ry.png

 

Pare zdjęć załadunków na zakończenie.

ifLbSqJ.png

 

n51QRdP.png

 

Póki co to tyle z Naszej strony. Chce Was jeszcze raz zaprosić na nasz serwer RevoTruck. Ip będzie podane jak skończymy prace, wszystko zostanie ogłoszone na forum serwera jak i na Fanpage.

Data do końca nieznana, ale planujemy na pewno w tym miesiącu wystartować.

Zapraszam każdego z osobna na nasz FanPage, gdzie będziemy zamieszczać dalsze informacje odnośnie serwera.

https://www.facebook.com/RevoTruck-226297191524464/

 

oraz na forum, które aktualnie jest już funkcjonalne: www.revotruck.xaa.pl

 

O9EuJb9.png

 

Copyrights by Revotruck.xaa.pl

Edytowane przez Fr33shu17
Odnośnik do komentarza

Aktualizacja (15.08.2018r): Nowy banner serwera. Zapraszamy do oceniania.

ognyEj5.png
Aktualizacja (15.08.2018r): Nowe logo serwera. Zapraszamy również do oceny.
7JvAjuO.png

Aktualizacja (16.08.2018)

Dwa dni temu zaczęły się prace nad launcherem mta. Zapytacie, po co więc śpieszę wam z odpowiedzią! Zacznijmy od Panelu-Panel podmianek, w którym będziesz mógł wybrać jaką podmiankę chcesz a jakiej nie. Odnośniki do stron internetowych. Jak one będą działać? Po kliknięciu ikonkę Facebooka otworzy twoją przeglądarkę i automatycznie przekieruje Cię do naszego fanpage. Będzie również odnośnik do Teamspeak 3. Będzie działało to tak samo, jak z odnośnikami do stron internetowych. Automatycznie sprawdzanie aktualizacji serwera RevoTruck. Jeżeli będą jakieś możliwe aktualizacje do pobrania-zostaną automatycznie pobrane przy otwarciu aktualizacji. Launcher jest w budowie i zostanie ukończony prawdopodobnie 27 sierpnia.
trgI0qR.jpgOJ61aDi.png
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z przykrością muszę ogłosić, iż dnia 27.08.2018 start serwera nie odbędzie się.

Spowodowane jest to tym, że podczas zamkniętej bety wystąpiły niespodziewane błędy/bugi. Naszym celem i obowiązkiem jest doprowadzenie serwera w czasie otwarcia bez błędów. Proszę nas zrozumieć, chcemy dla Was jak najlepiej. Tak więc postanowiliśmy, że otwarcie serwera nastąpi 10 września.

Raczej już bez opóźnień, wszystko będzie zależało od tego jak bardzo te błędy są skomplikowane. Dzięki za wyrozumiałość!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [MTA][Truck][Zapowiedź] RevoTruck   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...