Skocz do zawartości

Acer Aspire A5-573 i5/6Gb/1TB

Nekrosmanteia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heyo.

Mam zamiar kupić laptop Acer Aspire A5-573 
Chciałbym wiedzieć czy warto, poznać opinie o tym modelu.

Specyfikacja jaką posiada laptop to:
Procesor i5-4200U 1.60GHz (4 CPUs) ~2.3GHz
Pamięć RAM 6GB DDR3 
DirectX 12
Grafika Intel HD Family 2160mb z 112mb vRAM
Druga grafika NVIDIA GeForce 920M 5053MB VRAM 2020MB
Dysk 1TB HDD
Stacja DVD

Odpaliłem na nim testowo WOT i mile mnie zaskoczył bo ustawienia wpadły z automatu na średnie (pobrałem wersję SD)
Mile mnie zaskoczyło, bo bez ścinek dało się grać na efektach, które wprawiają w ruch trawę.

Chociaż nie wiem czy go kupować, cena 1500 najmniej jest troszkę wysoką.
I dlatego też chciałbym poznać opinie, miał ktoś? Chwali sobie? Fajnie działa?

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Czego wymagasz od taniego laptopiku ?  Zapłać 3-4 tyś za laptop to dopiero możesz mieć wymagania. 

https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Acer-Aspire-V5-573G.108448.0.html

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

8 godzin temu, Ktosiu napisał:

Czego wymagasz od taniego laptopiku ?  Zapłać 3-4 tyś za laptop to dopiero możesz mieć wymagania. 

https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Acer-Aspire-V5-573G.108448.0.html

Nie szukam laptopa do GTA V na ultra wysokiej grafice.
Chcę wiedzieć jak się on sprawuje w grach typu WoT, GTA IV oraz w programach graficznych OpenCanvas, PS, czy programach do animacji Blender, nagrywających BandiCam oraz programach do gier typu Unity 3D

Chcę wiedzieć jak się sprawuje, nie wymagam od niego nie wiadomo czego, bo jak wspominasz, to laptop za 1500zł ale za te 1,5k chcę mieć coś w miarę dobrego.

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

To nie masz w miarę coś dobrego , tylko w miarę coś na czym da sie może zagrać. I5 dużo daje, reszta to tylko problemy z konfiguracją słabszej wersji grafiki dedykowanej i może da sie grać  w niskich rozdzielczościach w miarę płynnie.  To nie jest laptop  do gier wiec problem nie będzie ze jego  strony  w wydajności tylko gry której wymagania  częściowo spełnia. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Jest on chociaż przynajmniej na gwarancji? Konfiguracja za tą cenę bardzo słaba. Praktycznie za około 1,6k jest Lenovo y50-70 który jest o wiele wydajniejszy.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder