Skocz do zawartości

Telefon do 1800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Budżet na zakup: 1800
Kiedy zamierzasz kupić telefon?: nawet dzisiaj
Pożądany rozmiar ekranu w calach: nie wiem
Jaki system operacyjny preferujesz?: android
Do czego ma służyć telefon? (internet, gry, zdjęcia, etc.): do wszystkiego - jako przenośny komputer. Czasami filmy a innym razem tabelki w excelu
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące telefonu? (marka, slot na kartę SD, dual sim, wysoka rozdzielczość ekranu, etc.): Sony i LG odpada. DUal sim może się przydać
Czy urządzenie może być używane?: Tak

Myślałem nad xiaomi mi 8 ale troche za bardzo przypomina iphone. W ogóle jest coś w tych czasach co go nie przypomina?
Telefon raczej na dłuższy czas.

Edytowane przez hugo-DO&SF-

Xiaomi Mi 8 bardzo dobry smartfon, godny polecenia. Jednak wydaje mi się że za 1800 zł go nie znajdziesz, dopiero co wszedł na rynek, utrzymuje cenę 2300 zł. Na użytwi też nie ma co liczyć. No chyba że zakup z Chin, ale to też ryzyko.

Zamiast tego możesz sprawdzić Xiaomi Mi Mix 2. Ekran 5,99", małe ramki, design raczej nie iPhonowy ;) 6 GB Ram, 64 wewnętrznej, nieżłe apraty, USB typu C, Quick Charge, bateria 3400 mAh, Dual Sim Cenowo poniżej budżetu, od 1500 zł dostępne.

Sprawdź też HTC U11, specka podobna do modelu wyżej, ale ma 4 GB ram, co i tak jest wystarczające. Ogromnym plusem jest bardzo dobry aparat fotograficzny, o ile nie najlepszy w tej półce cenowej.

• 2 tygodnie później...

Autor wyraźnie napisał, że Sony i LG odpadają. 

Patrząc na wymagania, jakie stawiasz przed smartfonem oraz budżet, jaki wytyczasz sobie - najlepszym rozwiązaniem będzie Xioami Mi Mix 2 . Posiada 6-calowy wyświetlacz, co zapewni ci doskonałą przestrzeń robocza do wszelkiego rodzaju tabelek, a płynność i łatwość pracy zapewni świetny hardware - Snap 835 + 6GB pamięci RAM czyni smartfona prawdziwą rakietą. Na plus też 64 GB pamięci wewnętrznej i dobre aparaty.

• 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...