Skocz do zawartości

Gra typu MMORPG

Kamilxkm

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj gry - [...] MMO RPG
Czego oczekuję od gry - [...] Mile widziany otwarty świat, od gry oczekuję dobrze rozbudowanego craftu (i w tym momencie natrafiam na ogromny problem ze znalezieniem gry) o ile taka gra oczywiście istnieje. Poprzez rozbudowany craft mam na myśli to, że nie jest wymagane ostre bicie aby być bogatym tylko wystarczy tworzyć przedmioty. Chodzi po prostu o to aby gracz na maksymalnym poziomie doświadczenia i ten początkujący mieli równe szanse dzięki właśnie craftingowi, mile widziany jest również efekt "rodzimego seta", oznacza to, że chciałbym aby istniało coś podobnego do setów acc z MuOnline (posiadanie całości uzbrojenia danego rodzaju daje dodatkowe efekty, które pozwalają, że nawet najsłabszy set tego typu ale cały jest lepszy od częściowego uzbrojenia z wyższych generacji).
Specyfikacje komputera / laptopa - [...] Dostosuję do potrzeb gry
System operacyjny: - [...] Win 10
Dodatkowe informacje - [...] Powyższe warunki nie muszą być spełnione jednocześnie. Jeśli jednak uda się je spełnić jedną grą byłoby już w ogóle super!

Będę niezmiernie wdzięczny za wszelką pomoc i każdą propozycję.

- ArcheAge (albo lepiej na privie ArcheRage) - najlepszy system craftu z jakim się do tej pory spotkałem w grach MMORPG. Praktycznie cały end-gameowy ekwipunek opiera się o crafcenie i ulepszanie tego co masz. Niestety gra bardzo oparta na RNG, a na oficjalnych bez płacenia nic nie zdziałasz. Priv z czasem też się zrobił mocno P2W, chociaż nie tak jak global.

- Elder Scrolls Online - dużo bardziej ubogi system craftu gdy się porówna do ArcheAge, ale jest sporo setów do crafcenia, mniej lub bardziej unikatowe składające się w zestawy. Gra przyjemna jeśli lubisz klimaty The Elder Scrolls. Niestety nie wyobrażam sobie poważniejszej gry bez "ESO+" czyli ich konta premium dającego crafting baga na materiały (nieograniczone miejsce na materiały) i dostęp do lokacji z DLC (nie z "dodatków fabularnych" jak np. Summerset, ale mniejszych, jak np. Mroczne Bractwo). Dodatkowo ESO jest od dzisiaj na darmowym tygodniu do 15 sierpnia więc możesz sprawdzić czy Ci się spodoba.

Edytowane przez JXRaiv

"Nie ma ludzi idealnie dobrych, ale ja jestem idealnie zły."
~2010

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Gra typu MMORPG   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...