Skocz do zawartości

Co w nowych wersjach przypadło Ci do gustu? - opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki ma sens to 1.8 z 2014 roku albo 1.7 z 2013, nic nowego to wszystko już było i się skończyło. Nowe wersje są po to żeby na nich grać, a nie stać w miejscu. 
W 1.3 jest wiele nowych rzeczy zaczynając od struktur kończąc na itemach czy rybach (jak wyżej kolega napisał), a Ty dalej chcesz stać w miejscu... Może jeszcze ktoś zachce zrobić serwer na 1.2.5 bo jak 1.5 i 1.7 jest "normalne" szkoda że chyba nikt normalny już na tym nie gra tylko samo bardzo młode community (9-11 lat *nic do nich nie mam) bo ma lagi na nowych wersjach albo macro im nie działa bo nowe pvp. Nowe PVP naprawdę jest bardzo dobre tylko trzeba się do niego przyzwyczaić  a nie stać w miejscu z macrem 1ms.

8aVvxa2.png

@Fisherman000

Najwidoczniej grasz tylko dla nowych rzeczy a nie dla przyjemności, na starych wersjach (beta) jest o wiele lepiej niż na nowych przynajmniej dla mnie

1 godzinę temu, AlexsanderARG napisał:

@Fisherman000

Najwidoczniej grasz tylko dla nowych rzeczy a nie dla przyjemności, na starych wersjach (beta) jest o wiele lepiej niż na nowych przynajmniej dla mnie

Ale co jest lepszego w starszych wersjach? Proszę o konkretne odpowiedzi co podoba wam się w tych starych wersjach, że nie chcecie na nowsze przejść?

sygn.png

• Marosking zmienił(a) tytuł na Co w nowych wersjach przypadło Ci do gustu? - opinie użytkowników
15 godzin temu, AlexsanderARG napisał:

Nie mam nic do nowszych wersji, tylko jak dla mnie są one przesadzone. Na wersjach beta jest taki fajniejszy klimat.

bo gra opiera się na zetnij drzewo, idź do kopalni i zbuduj domek?

nowsze wersje urozmaicają grę, która wciąż jest trochę monotonna, ale nie aż tak

k3HeXgc.png

Dnia 8.08.2018 o 01:34, AlexsanderARG napisał:

W nowych wersjach? Cheaterzy a w starych jest wszystko pięknie i ładnie <3

Hmm cheaterzy na nowych wersjach? Da sie to zablokwac, tylko trzeba chcieć. Na starych jest więcej cheaterów niż na nowych wersjach.

Stare wersje:  Monotonnosć, easyhc , stare pvp,

Nowe wersje: Nowe piękne struktury, nowe pomysły na tryby, nowepvp

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj