Skocz do zawartości

Sponsor serweru, jedyna taka okazja!

DobryPrawnik666

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj drogi czytelniku,

Na wstepie mam zamiar sie przedstawic wam drodzy uzytkownicy tego forum:). Mam na imie Patryk 26 lat. Pare dobrych lat temu gdy metin2 wyszedl na swiat dzienny tez uczestniczylem w konstrucji tego prywatnego swiata ;p. To byly stare czasy ale zato piekne i mam nadzieje ze duzo osób nadal poswieca na to czas.

Czego od was chce? A moze co mam do zaoferowania?

Szukam powaznego technika który przedstawi mi caly plan z ekipa albo bez. Jesli jestes technikiem i postawisz pozadny server metin2 i go utrzymasz to wszystkie koszty JA pokrywam. Ekipe moge tez zalatwic. Niestety sam niemam na to czasu poniewaz mam sam bardzo duzo pracy. Mieszkam za granica i niestety nie jestem w stanie poswiecic temu czas. Jestes Technikiem który stworzy jeden z lepszych serverow metin2? Masz ekipe albo chcesz bym ja ci ja znalaz? Chcesz miec swój server? Zglos sie do mnie. Dla osób zainteresowanych i powaznych(!) mozecie zglosic sie na moj emailadres: [email protected]. Wszystkie powazne oferty beda przezemnie przegladniete. Nie powazne oferty badz Pytania ile zainwestujesz etc.. nie beda nawet odpowiadane. Pieniadze sie nie licza, szukam osoby powaznej która postawi server taki jak kiedys staly i wiecej nie musze dodawac.

Jak pisalem sponsoring zostawcie mi, koszty etc sa na moja reke. Co do ekipy, ts3 + strona tez bedzie to moja robota. Wiec jesli jestes Technikiem badz znasz kogos kto chce wejsc w wspolprace przynoszaca nam wszystkim przyjemnosc zglos sie na email adres.

Pozdrawiam wszystkich nadal aktywnych graczy metin2.

ps. Piekne czasy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Sponsor serweru, jedyna taka okazja!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...