Skocz do zawartości

| MU-LOC NOR/PVP | S V-IV | 5-7X - 20-30% | PVP | EVENTy, PETy, PVP, MINING, AAA, CRAFTING |

.Apostle

Rekomendowane odpowiedzi

new-logoLOC.png

Strona internetowa: http://pvp.mu-loc.com
Oficjalne forum: http://forums.mu-loc.com

Ściągnij instalkę [BETA]: http://pvp.mu-loc.com/downloads
Zarejestruj do [BETA]: http://pvp.mu-loc.com/registration

Drodzy MUManiacy, witajcie po długiej przerwie rozłąki z serwerem Land Of Chaos.

Po pierwszej, naszym zdaniem udanej edycji, przyszedł czas żeby rozliczyć się z oczekiwań osób które grały na naszym serwerze, oraz społeczności, której marzy się solidny, stabilny i unikatowy serwer NOR/PVP. Nie ukrywając, już od początku kiedy dopiero zaczęliśmy myśleć o serwerze Land Of Chaos, przez głowę przechodziły nam myśli związane z serwerem globalo-podobnym, z dodatkowymi i poprawionymi elementami których nie dała nam edycja globalna, niestety, albo i stety zdecydowaliśmy że pierwszym serwerem będzie serwer z resami i tak było. Od początku wiedzieliśmy że mega ciężko, a wręcz niemożliwie będzie zrobić serwer zbalansowany, z racji na to że producent przewidział balans gry na poziomie 0-400, tutaj kluczem były resy, co na początku wyglądało nieźle, natomiast przy większym rozwoju postaci dało o sobie znać.

Tym razem nie będziemy eksperymentować, stawiamy na przybliżone do globalnych wartości, oryginalność rozgrywki i wyciągnięcie maximum z przygody między 0-400 lv. i później. Przygotowane zostało mnóstwo nowości, nowe eventy, inwazje, mini-gierki, eventy czasowe, nowe, oryginalne sety, nowe pety, nowe możliwości wykuwania przedmiotów i wiele więcej, wszystko po to żeby dzień w dzień gracz był jak najbardziej aktywny w grze, i jak najbardziej grą zainteresowany.

W związku z powyższym - po raz kolejny - potrzebujemy waszej pomocy. Coraz częściej nasze zdania się krzyżują, jeden chce coś wywalić, drugi dodać i stajemy w kropce. Chcemy aby każdy zainteresowany grą członek społeczności podzielił się swoim pomysłem i opinią jak należało by jego zdaniem z niektórych rzeczy wyjść pozytywnie. Aktualnie istniejący w grze content nie pozwala nam również wszystkiego dokładnie sprawdzić. Nie jest to już monotonne MU, gdzie po 2-3 godzinach gry obskoczymy wszystkie eventy i sprawdzimy wszystkie mixy. Tutaj już trzeba się nałazić, naszukać, nazbierać - czyli głównie grać aktywnie.

Dodam jeszczę że na naszym forum znajduje się rozpiska poszczególnych eventów oraz ich godziny i nagrody dla nich wyznaczone. Pojawiać się będą również ankiety i tematy w których potrzebowali będziemy waszej pomocy, niektóre z tych tematów zadecydują także o ver. gry, czyli pyt. dotyczące poszczególnych eventów, np. Doppleganger i Imperial Fortress ale również inne, które dotyczyć będą przedmiotów czy ogólnej rozgrywki.

Nie będę się rozpisywał co do opisu i konfiguracji, na dzień dzisiejszy jest to BETA, i nie ukrywam że szybko chcieli byśmy ustalić datę startu, dlatego też temat jest w wersji szablonowej.

- Season [V-VI] by LOC
- Stały EXP na poziomie 5-7X
- Niski DROP na poziomie 20-30% szans na item

Poniżej spis treści z odnośnikami do tematów na oficjalnym forum.
Wszystko w przyszłości zostanie tutaj szczegółowo opisane.

Poniżej info. z ostatniego Changelogu.
Więcej w najbliższych dniach.

Cytat

Aktualizacja #4 do dn. 23.08.2018

Konfiguracja strony www

1. Przywrócono stary system WWW (stary ale jary) - status BETA - w trakcie wykonywania

Konfiguracja w grze

1. Przebudowano główną konfigurację dotyczącą złotych potworów (Goldów) o czym poniżej.
    1.1. Zmieniono częstotliwość występowania inwazji,
    1.2. Zmieniono ilość występujących na inwazji goldów,
    1.3. Zmieniono nagrody przyznawane za zabicie poszczególnych goldów (Box Of Kundun),

2. Przebudowano główną konfigurację dotyczącą wypadajek "Box Of Kundun", o czym poniżej.
    2.1. Całkowicie przebudowano system Box Of Kundun, 
    2.2. Dodano nowy Box Of Kundun - BOK +6 - występuje w fazie końcowej,
    2.3. Przebudowano system generowania przedmiotów excellent na bardziej ekonomiczny,
    2.4. Przebudowano system losowania przedmiotów z boxów, podzielono na kategorie: Zbroje, Bronie, Inne
    2.5. Dodano Box Of Kundun Jewelery którego zawartością są różne akcesoria,
    2.6. Skonfigurowano Box Of Jewelery Kundun - BOKJ można zdobyć przy odrobinie szczęścia z standardowego BOK'a,
    2.7. Skonfigurowano Box Of Jewelery Kundun - Czym wyższy poziom BOK'a, tym większa szansa na BOKJ,

3. Przebudowano główną konfigurację dotyczącą inwazji White-Wizard, o czym poniżej.
    3.1. Zmieniono częstotliwość występowania inwazji,
    3.2. Dodano więcej Orków, którzy chronią White-Wizarda - łącznie o 10,
    3.3. Przebudowano szanse na kamienie z White-Wizard - szansa na 1-5 kamieni z jednego White-Wizarda,
    3.4. Zastosowano system generowania nagród, rzadsze kamienie - mniejsza szansa na uzyskanie,

Edytowane przez .Apostle

Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Fajnie że jesteś, myślałem że to forum przeglądają już tylko admini serwerów :)

Mam nadzieję że zbierze się u nas nie jedna ekipa, temat PVP jest naprawdę gorący, a z tymi możliwościami jakie mamy może być to z wami jeden z najlepszych serwerów na tym już old-schoolowym Sezonie. Na forum wrzuciłem info dot. kolejnych poprawek.

Zapraszam bywalców, graczy i tych którzy nie spróbowali LOC'a.

image.png

A o backdoorze w AH nie wspomnisz? Radzę uwazać w tych plikach antyhack daje mozliwosc podglądania pulpitu w czasie rzeczywistym kazdego kto uruchomi klienta(ah). Pewnie zachwile uslyszycie ze to funkcja ktora sluzy do pomocy w odpalaniu klienta.. lejcie dalej wode ludzie i tak maja juz was dosyc po tym co wyprawiacie i jaka antyreklame sobie robicie :)

W skrocie projekt nie warty uwagi admini maja ego wielkosci czasoprzestrzeni serwer jest "przedobrzony" gralem na pierwszej edycji i to byl koszmar admini nigdy nie byli graczami bo owszem w balansie moga byc niedociagniecia i zdarzaja sie uchybienia jak na kazdym serwerze ale tutaj balansu wogole nie bylo ^^ a gdy sie cos zglaszalo to pan apostle ragowal gdyby byl niezrownowarzony psychicznie. 

PS. Evilek jezeli jeszcze uczestniczysz w tym projekcie to uciekaj jak najprędzej. Jedyne co dobrze mi sie kojarzy z tym serwerem to Ty i nic wiecej ^^

xSivvy, nie kojarzę Ciebie z poprzedniego tematu publikacji, do tego 3 posty w tym jeden w dziale MUOnline, brak rozeznania o Twojej osobie na serwerze, to sprawia że nie ma w tym żadnej mocy w związku z czym proszę, uzupełnij conieco na swój temat, ile pograłeś, i bardziej szczegółowo opisz problemy. Takim czymś nie pomagasz.

Co do sprawy balansu, przedobrzenia, i tych tam co wymyśliłeś, przeczytaj początek pierwszego postu.

Nie siej zamętu, piszesz nieprawdę już w 3-cim poscie w tym temacie.

Edytowane przez .Apostle

image.png

3 godziny temu, .Apostle napisał:

xSivvy, nie kojarzę Ciebie z poprzedniego tematu publikacji, do tego 3 posty w tym jeden w dziale MUOnline, brak rozeznania o Twojej osobie na serwerze, to sprawia że nie ma w tym żadnej mocy w związku z czym proszę, uzupełnij conieco na swój temat, ile pograłeś, i bardziej szczegółowo opisz problemy. Takim czymś nie pomagasz.

Co do sprawy balansu, przedobrzenia, i tych tam co wymyśliłeś, przeczytaj początek pierwszego postu.

Nie siej zamętu, piszesz nieprawdę już w 3-cim poscie w tym temacie.

A o backdoorze ani słowa ?

Nie widze sensu by uzupelniac "conieco" na swoj temat jak dla mnie caly projekt jak i ty z nim na czele jestescie skresleni i naprawde nie obchodzi mnie to czy ktos uwierzy w to co pisze ja wiem jakie sa fakty. Bylem na pierwszej nieudanej edycji i zapewniam cie ze nie tylko ja mam cie za nieudolnego bo niestety takie sa fakty jak tylko byly jakies problemy zaslaniales sie gosciem od ktorego masz pliki i jestem pewien ze tym razem sytuacja sie powtórzy twoje ego nie przyjmie tego na klate ze to ty czegos nie ogarniasz.. a jedyne co potrafisz zrobic to dobre wrazenie nic pozatym.. dodam jeszcze ze moje zdanie podziela naprawde sporo osob no ale spolecznosc jest spora moze jeszcze ktos ci uwierzy w twoje bajki i brednie.

Krzyż na droge.. ? Poczekam troszke i z checia wroce do tego tematu z tekstem "A nie mowilem" ?

Strasznie rozmowny się zrobiłeś zwracając uwagę na to że konto to fake i założyłeś je w marcu. W ćwierć roku posiadłeś niesamowitą wiedzę na temat tego co się na LOCu działo przed marcem. Jesteś niedoinformowany, i to mocno, dlatego nie będę się usprawiedliwiał bo zwyczajnie nie ma z czego. Mocno się napracowaliśmy, i staraliśmy się utrzymać serwer jak najdłużej. W dalszym ciągu nie widzę konkretów, dlatego grzecznie Cię poproszę żebyś nie wypowiadał się w tym temacie bo zwyczajnie nie byłeś, nie jesteś i z tego co piszesz, to nie będziesz jego graczem. Dodatkowo pisanie o backdoorach to jakaś paranoja, dlatego nie było ani słowa.

Nigdy nie było bajek i bredni, na serwerze nie było po prostu miejsca dla "złotych krów" MUOnline, nikt nie dostał bana ani nie został ostrzeżony za darmo. Niestety, dzisiejszy internet jest taki że nie da się nikogo NIE URAZIĆ, tak było, i będzie jeszcze gorzej, w każdej grze online, w całym świecie Online.

Zainteresowanych zapraszam, a osoby które już gościły niech przeczytają początek pierwszego postu, jak widać u Pana powyżej trochę Cię obudził bo stracił grunt pod nogami.
Jest czarno na białym co zamierzamy i jak było.

@xSivvy jeżeli chcesz jeszcze błysnąć, to zapraszam na priv. napisz, bo narazie nic nie wnosisz a może mógł bym Ci jakoś pomóc.

Edytowane przez .Apostle

image.png

3 godziny temu, OptiMUmPvP napisał:

A o co chodzi z tym backdoorem? czy taka sytuacja faktycznie miala miejsce?

Tak, czytałem to gdzieś na rz na ten temat, ale to było kilka dobrych miesięcy temu. 

Nie wiem co mają za pliki, ale wydaje mi się, że nie bawią się w to :)

Chociaż widząc, że crackują wszystkie websy itp - bardzo możliwe. 

Dodatkowo Evilek w plikach wypuszczonych na RZ (IGCN 9.5) dorzucił kilka ukrytych komend. 
:)

Edytowane przez MUThermal

Webginers.pl [STRONY INTERNETOWE] [GRAFIKA KOMPUTEROWA] [SERWERY MU ONLINE]

Witam Wszystkich

tak jestem w tym projekcie i ilekroc uslyszycie o LOCu to w nim bede bo to projekt moj jak i Apostle  nasza dwojka jest z nim nie rozlaczna bo to nasze wspolne dzielo a nie tylko jednego

Nie kojarze cie drogi kolego xSivvy dzieki ze we mnie wierzysz tylko nie rozumiem troche tej fali hejtu w kierunku Apostle bo to naprawde dobry chlopak i szczeze powiem ze w calej mojej dlugiej karierze zwiazanej z MU nigdy z nikim mi sie tak dobrze nie wspolpracowalo jak z nim jest mega dobrym grafikiem i posiada ogromna wiedze informatyczna jest zdlony pracowity sumienny i konsekwetny w swoich dzialaniach i nie wiem co ci zrobil ale ja zlego slowa o nim nie moge powiedziec darze go pelnym zaufaniem.

Co do pierwszej edycji LOCa tez sie troche nie zgodze bo wiele osob poprze moje slowa ze jak na 1 edycje projektu byla mega dopracowana owszem balans i tokeny byly troche nie przemyslane co zepsulo wszystko ale staralismy sie jak moglismy i patrzac na szereg rzeczy jakie byly u nas na serverze a porównując do innych serverow to waliliśmy wszystko na lep i szyje. W tej edycji postaramy sie jeszcze bardziej by sytuacja sie juz nie powtorzyla i bysmy stworzyli jeden z najlepszych jak i nie najlepszy server jaki powstal. 

CO do wspomnianego backdoora o ktorym wspomniales to szczeze ci powiem pierwsze slysze i nie mam pojecia o czym wogole mowisz u nas na serverze nigdy nie bylo takiej sytuacji i nigdy nie dopuszcze by owa sytuacja zainstniala.

DO Thermala tak masz racje nulluje/crackuje wszystko co mi w rece wpadnie i to napewno nie przy udziale jakiegos smiesznie wspomnianego backdoora tylko dzieki wiedzy i umiejetnosci, robie to bo potrafie bo nie lubie przeplacac a tym bardziej placic za rzeczy zwiazane z gra z reszta sam jestes webmasterem/grafikiem nie wiem jakie masz tam specyfikacje i doskonale wiesz jak to dziala by cos bylo bez licencji

Aaa zapomnialem najwazniejsze dodac server Land Of Chaos zawsze byl tworzony z pasja i dla graczy by bylo gdzie pograc nigdy nie stawialismy na zarobek ani nic w tym kierunku osobiscie z Apostle wylozylismy gruby hajs a wszelkie datki z donate zawsze byly kierowane w server by bylo WAM gracza jak najlepiej uszanujcie to a nie zasypujcie fala hejtu

Pozdrawiam Evilek :D

*Edit*

Dla tych co nie wierza prosze oto skan owego wspomnianego pliku :
https://www.virustotal.com/#/file/eeac78b0c4414587c69e42275fe6e0733dfaf902bf4d655849f2734c16cead2e/detection

i Skan drugiej .dll jesli ktos dalej mial by jakies aluzje:

https://www.virustotal.com/#/file/6db5b567d37da8d4c7a55cc96fb519d0c7228524c9511d3e7e2eca2b6cba3b9a/detection

Edytowane przez evilek91

Dzięki za wiarę, robimy co możemy, ale nie napiszę że koncentrujemy się tylko na Polskiej społeczności, właśnie dlatego że będzie to PVP i chcemy utrzymać stały poziom graczy online, co w przypadku zebrania tylko nas jest mało możliwe, a jeżeli już tak będzie, to jak gdzieś już kiedyś każdy z nas pisał - do pierwszego CS'a. Smutne ale prawdziwe. Potrzebna jest solidna porcja online, także każdy zainteresowany jest mile widziany :)

Zaktualizowałem pierwszy post.

image.png

Dnia 9.08.2018 o 15:25, .Apostle napisał:

to jak gdzieś już kiedyś każdy z nas pisał - do pierwszego CS'a. Smutne ale prawdziwe.

Admini serwerów MuOnline są w większości upośledzeni i nie wiem co nimi kieruje jak robią pierwszego CSa miesiąc lub półtora po starcie serwera. Nie ma się co dziwić, że ludzie odchodzą. Odchodzą bo gra się nudzi xD. 

iHacks  <3

3 godziny temu, Miraclee napisał:

Admini serwerów MuOnline są w większości upośledzeni i nie wiem co nimi kieruje jak robią pierwszego CSa miesiąc lub półtora po starcie serwera. Nie ma się co dziwić, że ludzie odchodzą. Odchodzą bo gra się nudzi xD. 

To są dwie strony medalu, obie słabe, nie zrobisz, to zacznie status spadać, bo niema CS'a i rywalizacji (mimo tego że są wojny Gildii to nie walczą one o ranking jak to było kiedyś, ważny jest tylko CS). Zrobisz za szybko, to skopana Gildia odejdzie z całym dobytkiem i zostaje tylko faworyt serwer - bezkonkurencyjny.

Najczęściej są to dwie Gildie z różnymi alliance. Później, jeżeli 2-ga odpada, to zostają nam strzępy, pozostałości TOP2, które bez możliwości walki z TOP1 najczęściej opuszczają serwer.

Przewidujemy większą ilość graczy, do tego mały EXP, PVP, mówię wam że to zadziała :)

image.png

Generalnie wszystko im sie nudzi i rozgrywka musi być szybka, taki jest trend gier, to dotyczy mlodych graczy. Ale są serwery na ktorych ludzie graja, kwestia ustawien. Ja zwiekszylbym exp zdecydowanie do 50 lub 100 i ograniczyl multi acc do jednego lub do totalnego maksimum 2 kont. Dodatkowo banowal, jesli ktos utrudnia rozgrywke/uzywa hackow/kombinuje - niestety polowa ludzi grajaca dzisiaj na serwerach to ta sama banda zjebow, ktora pojawia sie na kazdym nowym serwerze. Sadze ze jak ktos gra dostatecznie dlugo i odwiedzal serwery to jest w stanie wyminic nicki.

Ustalcie dla kogo robicie serwer i jakiego gracza chcecie, pozniej sa ustawienia i inne parametry. Stali gracze sie znajdą, tylko do tego potrzeba bardzo ogarnietego admina.

Widzisz @Amenadiel

tak właśnie było w poprzedniej odsłonie, gdy człowiek chce, jak napisałem, pozbyć się graczy mądrzejszych niż administrator, i tak też robi, to spływa na niego fala hejtu w pierwszej odpowiedzi na publikację [BETA], na serwerze było kilka-kilkanaście osób które dostały bana za toksyczność - to jest ta najgorsza grupa, bo Ci co dostali za używanie dopalaczy byli dosyć wyrozumiali, i żeby nikt mnie źle nie zrozumiał, to wszystko było konsultowane z @evilek91 . Nikt od GM'a bana nie dostał, nikt za darmo. Wszystko było i będzie konsultowane, jest regulamin po to by go przestrzegać. Napiszę nawet więcej, że w trosce o status graczy online pierdoły nie były brane pod uwagę. W tym wypadku się to zmieni, gry MMO dorastają, gracze dostają bany za zwykłe "czarnuchu", co mi osobiście się podoba.

Co do EXP 50/100, to by była kolejna próba stworzenia czegoś z resami, albo z ich limitem. Działamy wspólnie z Evilkiem od niedawna, i jak napisałem w pierwszym poście, już od początku wiedzieliśmy że serwer mid-low może być wyzwaniem jeżeli chodzi o balans. Podchodząc do sprawy trzeźwo, balans nie był taki zły jak to co niektórzy opisują, ale nie był też rajem Elity-PVP. Było poprostu średnio i wszystko za sprawą tego że EXP był duży, w grę wchodziły RR i tym podobne. Niestety, ale idealny balans postaci można zamknąć tylko i wyłącznie w przedziale 0 - 400 lv. Cały silnik, wzorzec MU jest budowany właśnie na tym, mimo zmian, customowych configów, cudów i własnego doświadczenia udało się to w połowie.

Co do graczy, nigdy żaden gracz nie był mi wrogiem bo sam jestem graczem. Ustalone jest dla kogo robimy serwer, dlatego też jest to serwer 5X. Nie będę pisał jakie legendarne serwery miały właśnie taki cfg. ale te serwery przez kilka lat miały solidną społeczność która po upadku sama próbowała odbudować projekt :) Oczywiście mowa o Polskich legendach.

Co by nie było, dzięki że jesteś i wbijaj na BETĘ :D

image.png

Kolejne małe-duże poprawki. Musiałem przejrzeć część przedmiotów w celu potwierdzenia że wymagania dotyczą tylko nowych itemów. Udało mi się znaleźć też błędy w przedmiotach regularnych, także grzebania trochę było, stąd tylko kilka pozycji. Prośba do wszystkich co grają o sprawdzanie przedmiotów, również pod kątem ceny w sklepach. Musimy zmienić regularne ceny sprzedaży, tj. znerfić by zbudować fajną ekonomię.

Konfiguracja w grze

• Opisy przedmiotów, szczególnie nowych, dotyczące wymagań do założenia zostały poprawione (AA, AAA, Bronie z receptur i wiele innych)
  • Zmieniono wymagania za "Move", przywrócono wartości globalne - ceny i wymagania lvl. - mapy startowe od 1lv. i 0 Zen (więcej na forum)
  • Zmieniono ceny za przedmioty - aktualnie za Jewele i przedmioty specjalne - do sprawdzenia, prace w trakcie
  • Zmieniono trudność Questów - sześcio krotnie utrudniono znalezienie przedmiotów, dotyczy wszystkich Questów (1szy, 2gi, Marlon, 3ci)

Co do cen przedmiotów oraz opisów przedmiotów - prośba do osób grających o zgłaszanie takich spraw na forum.

Edytowane przez .Apostle
PL

image.png

Aktualnie nie ma mnie w domu, także będę, ale dopiero po północy. Tutaj czy na naszym forum odpisuję niemal instant. Możesz także pisać PW - odpiszę.
Chętnie również wysłucham propozycji dotyczących forum itp. totalnym amatorem może nie jestem, ale co dwie głowy to nie jedna :)

Edytowane przez .Apostle

image.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum | MU   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...