Skocz do zawartości
  • 0

Pomysły na grę - Życie youtubera/streamera

KAM202
 Udostępnij

Pytanie

Siemka.

Od pewnego czasu tworzę grę WWW polegającej na wcieleniu się w rolę początkującego streamera/youtubera. Obecne pomysły, które są w realizacji to: składanie komputera (kupowanie części w sklepach) <zalezy w jakiej jakosci nadajemy na zywo/wrzucamy filmik, dostawcy internetów <wpływa na wyższą jakość transmisji>, sponsorzy/partnerzy dzięki którym zyskujemy pieniądze, popularność - subskrypcje, followy, specjalny algorytm, który wylicza punkty do rankingu..

Macie jakieś ciekawe pomysły, które chcielibyście widzieć w grze? Piszcie śmiało ;)

iker_casillas___2012_by_majorczyk8-d5dzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
  1. ZARABIANIE - zrób to samo, co jest na YT, że trzeba mieć 1 000 subskrybentów oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy uzyskać 4 000 godzin czasu oglądania. 

2. GRAFIKA - wprowadź opcję, aby gracz mógł skorzystać z grafiki wbudowanej, aby ustawić sobie logo i baner na kanale lub mógł zauploade'ować swoją twórczość.

3. REKLAMY - błagam, nie wpier*alaj do tej gry żadnych reklam, bo to serio wku*wia. Zrób jakieś mikropłatności typu suby za kasę, polubienia za kasę, itd.

4. OPRAWA GRAFICZNA - jeżeli nie umiesz tworzyć grafik, zamiast używać jakichś z neta, lub samemu tworzyć jakieś marne badziewia, wynajmij grafika, który Ci to załatwi porządnie, np. @Maja..

5. SPECYFIKACJA - zrób taki bajer, aby każdy mógł sprawdzić specyfikację swojego "prawdziwego PC", na którym pracuje, czyli telefonu.

Póki co, to tyle. Jakbyś szukał kogoś do testów, pisz ;d

Pomogłem Ci?

Ty też możesz mi pomóc!

Daj Dzięki i też mi pomóż!

Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie)