Skocz do zawartości

Pomogę w realizacji projektu

Sylasta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Krystian mam 21lat i pracuję za granicą. Gdy jestem za granicą jestem codziennie na TS3 w godzinach 19:00 - 01:00. Natomiast, gdy jestem w Polsce jestem prawie całymi dniami i nocami. Posiadam licencje na 256 slotów ważną przez rok oraz voicevps na net-speaku na rok. Poszukuje osób,które mają gotowy projekt lub chcą coś stworzyć,a nie mają pieniędzy... Serwer daje do pełnej dyspozycji,a sam jedynie mogę pomóc realizować projekt wykupić jakieś reklamy itd. itp. Daje pełen dostęp na net-speaku (sub-konto) oraz do odrębnego VPS na którym jest XBot + LiveHelp oraz boty muzyczne (wystarczy skonfigurować :D) Jestem zmuszony do podjęcia takiej decyzji,gdyż samemu nie jestem w stanie prowadzić serwera,a nie lubię przesiadywać u kogoś lub skakać po różnych serwera.

Serwer posiada domenę na którą jest przypisana licencja oraz fanpage, który będę promował. Potrzebni również ludzie do zajmowania się fanpage :P 

Zapraszam na kontakt priv / pod postem

Pozdrawiam :)

• Aive zmienił(a) tytuł na Pomogę w realizacji projektu
Dnia 7.08.2018 o 20:44, 4Szony napisał:

Jeśli aktualne zapraszam na priv :) jestem zainteresowany :D 

Wciąż aktualne. Niestety w między czasie pojawiły się osoby,które również były zainteresowane jednakże nie kompetentne... Jeśli masz swój projekt pisz.. Ponieważ nie chcę kopi innych serwerów. 

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Pomogę w realizacji projektu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...