Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft nie reaguje na komendy z PermissionsEx


hiCetto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam PermissionsEx, Essentials oraz EssentialsChat. Wszystko jest zgodne z wersją 1.7.2, jednak gdy próbuję użyć komendy /sethome czy jakiejkolwiek innej z tego pluginu wyskakuje komunikat:"Unknown command. Type "/help" for help." (Nawet z admina). Tu nie chodzi o permisje tylko o to, że tych komend w ogóle nie ma :(.Również przy nickach w grze nie widać rangi jaką posiada dany gracz. Mój serwer hostuje MineServ.eu w razie gdyby to miało jakiś wpływ. Proszę o pomoc ! :{

Tak wygląda mój PermissionsEx:

groups:

  Gracz:
    default: true
    prefix: '&8[&eGracz&8]&7'
    permissions:
    - modifyworld.*
    - essentials.msg
    - essentials.tpa
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpdeny
    - essentials.afk
    - essentials.auto.afk
    - iconomy.money
    - essentials.helpop
    - essentials.kit
    - essentials.kits.tools
    - essentials.warp
    - essentials.spawn
    - essentials.warp.list
    - essentials.help
    - essentials.sethome
    - essentials.home
  VIP:
    default: false
    prefix: '&8[&9ViP&8]&7'
    permissions:
    - modifyworld.*
    - essentials.msg
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpdeny
    - essentials.afk
    - essentials.auto.afk
    - iconomy.money
    - essentials.helpop
    - essentials.kit
    - essentials.kits.tools
    - essentials.hat
    - essentials.heal
    - essentials.warp
    - essentials.spawn
    - essentials.warp.list
    - essentials.help
    - t.access
    - t.access.treasure
    - t.access.unlimited
    - treasurechest.access.treasure
    - essentials.sethome
    - essentials.home
  KidMod:
    default: false
    prefix: '&8[&aKidMod&8]&7'
    permissions:
    - modifyworld.*
    - essentials.msg
    - essentials.tpa
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpdeny
    - essentials.afk
    - essentials.auto.afk
    - iconomy.money
    - essentials.helpop
    - essentials.kit
    - essentials.kits.tools
    - essentials.kick
    - essentials.list
    - essentials.motd
    - essentials.whois
    - essentials.gamemode
    - essentials.gm
    - essentials.warp
    - essentials.setwarp
    - essentials.delwarp
    - essentials.spawn
  Moderator:
    default: false
    prefix: '&8[&5Moderator&8]&7'
    permissions:
    - modifyworld.*
    - essentials.msg
    - essentials.tpa
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpdeny
    - essentials.afk
    - essentials.auto.afk
    - iconomy.money
    - essentials.helpop
    - essentials.kit
    - essentials.kits.tools
    - essentials.kick
    - essentials.list
    - essentials.motd
    - essentials.whois
    - essentials.gamemode
    - essentials.gm
    - essentials.more
    - essentials.ban
    - essentials.banip
    - essentials.unban
    - essentials.pardon
    - essentials.unbanip
    - essentials.pardonip
    - essentials.tempban
    - essentials.warp
    - essentials.setwarp
    - essentials.delwarp
    - essentials.spawn
  Admin:
    default: false
    prefix: '&8[&cAdmin&8]&7'
    permissions:
    - '*'
  Wlasciciel:
    default: false
    prefix: '&8[&4Wlasciciel&8]&7'
    permissions:
    - '*'
users:
  <Nick>:
    group:
    - Wlasciciel
 
  • Biter. zmienił(a) tytuł na Minecraft nie reaguje na komendy z PermissionsEx
Opublikowano

First things first i'ma say is ... 

wersja 1.7 nie jest już optymalna bo wiele pluginów zostało updatowane do wersji o wiele wiele wyższych... Nie ważne czy będziesz miał wersję serwer 1.7 czy inną każdy plugin musi się zgadzać z daną wersją serwera... 1.7.x  nie jest już optymalne jak kiedyś i polecałbym ci zrobić wszystko na silniku PaperSpigot 1.8.x gdzie nie ma crashow etc. Stare Essentials zastąpiło nowe i jest to EssentialsX wraz z addonami typu EssentialsX Spawn czy coś w tym stylu ;) Poszperaj dokładnie w całym serwerze i zobacz co się nie zgadza albo najlepiej wyślij mi ss z chatu po wpisaniu komendy /pl ;) 

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 7.08.2018 o 23:15, TheRaZerPL napisał:

First things first i'ma say is ... 

wersja 1.7 nie jest już optymalna bo wiele pluginów zostało updatowane do wersji o wiele wiele wyższych... Nie ważne czy będziesz miał wersję serwer 1.7 czy inną każdy plugin musi się zgadzać z daną wersją serwera... 1.7.x  nie jest już optymalne jak kiedyś i polecałbym ci zrobić wszystko na silniku PaperSpigot 1.8.x gdzie nie ma crashow etc. Stare Essentials zastąpiło nowe i jest to EssentialsX wraz z addonami typu EssentialsX Spawn czy coś w tym stylu ;) Poszperaj dokładnie w całym serwerze i zobacz co się nie zgadza albo najlepiej wyślij mi ss z chatu po wpisaniu komendy /pl ;) 

Co rozumiesz przez słowo "optymalna"? Na silniku 1.8 też są crashe ;) 

@topic Zmień wersję serwera na najnowszą, zainstaluj ProtocolSupport lub ViaVersion aby móc wchodzić na serwer ze starszych wersji. Pobierz pluginy pod najnowszą wersję.

Opublikowano
Dnia 19.08.2018 o 09:34, xannydev napisał:

Co rozumiesz przez słowo "optymalna"? Na silniku 1.8 też są crashe ;) 

@topic Zmień wersję serwera na najnowszą, zainstaluj ProtocolSupport lub ViaVersion aby móc wchodzić na serwer ze starszych wersji. Pobierz pluginy pod najnowszą wersję.

Optymalna wersja serwera to wersja aktualna lub latest ;) Jeśli kolega robi serwer na 1.7.2 to myślisz, że wersje 1.7.2 to dobre wersje na tworzenie serwera :D? Logiczne, że nie bo nie będzie grywalności ;p Twoje rozwiązanie jest bez sensu ;) połączenie wersji z wersją daje dużo możliwości i udogodnień ale nie to jest rozwiązaniem ;) Łączenie serwerów nie ma mniejszego sensu iż jest wiele bagów... pomijając już pracę całego serwera ;) między innymi bloki widmo ;) w których możesz zdechnąć ;) tak samo jak ten magmowy blok który wszedł teraz niedawno w wersji 1.12... na niższej wersji to netherrack który cię zabija xD... więc gdzie jest sens?? Gracze równocześnie mogą grać na serwerach z jedną wersją lub ewentualnie szukać serwera ze spigotem który ma połączone protokoły z wersją np. 1.7.x do wersji 1.8.x ;) etc.

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...