Skocz do zawartości

xannydev

Members
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O xannydev

 • Ranga
  Pijawka III

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

182 wyświetleń profilu
 1. Jeśli nie mylę się, ten plugin jest z wycieków. MPCFORUM nie wspiera piratów. @Biter. @AntyWarn Podaj pełny log z konsoli.
 2. Panie kolego, problemy związane z pluginem FunnyGuilds zgłaszamy na oficjalnym trackerze. https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/issues A tak odnośnie tego, cudzysłów powinien być zamknięty.
 3. Instalujesz forge przez instalator, czekasz aż wygenerują ci się wszystkie pliki i foldery w FTP. Szukasz modów na daną wersję, pobierasz, wrzucasz do mods, robisz reload. Na komputerze też musisz mieć forge i te same mody co na serwerze.
 4. Zgłosić problem na trackerze FG. https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/issues
 5. Może poprzez skonfigurowanie jej? Obstawiam, że jest to plugin FunnyGuilds. W konfiguracji masz możliwość edytowania każdej komórki. Aby zmienne działały, musisz używać takich nawiasów { } W GTOP i PTOP po myślniku musisz dać pozycje gildii (miejsce).
 6. Skript był, jest i będzie. Tylko skript nie był, nie jest i nigdy nie będzie zoptymalizowany. Podoba mi się pomysł z tym RandomTP i Cobblexem. Dziś mam zamiar wrzucić na githuba jeden projekt, a w międzyczasie napiszę RandomTP @ImperatorYTs github.com/xannydev
 7. Zainstalowałeś ProtocolLib? Stworzyłeś poprawnie tablistę? Błędy?
 8. Za pomocą protocoltab'u możesz w skripcie zrobić tablistę. set %player%'s header to %string% set %player%'s footer to %string% set %player%'s slot number %integer% to %string% update %player%'s tablist Poszukaj skryptów na stronie skript.pl, dużo tego jest.
 9. Plugin (a konkretnie api) na tablistę: https://github.com/kacperduras/ProtocolTab
 10. Z tego co moja wiedza o minecraft'cie mi podpowiada, spawner można wykopać kilofem z silk touch'em. Aczkolwiek znalazłem na to plugin https://dev.bukkit.org/projects/silkspawners
 11. Dopiero co nauczyłeś się korzystać z Mavena? Wrzucasz miliony dependów (które kompilujesz) do swojego pseudoprojektu skopiowanego od Karolka? Masz autodepresję gdy widzisz rozmiar swojego podpieprzonego 1:1 pluginu? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie. Krok 1: Zainstaluj jafke 8 na swoim komputerze, bo zapewne masz 10 do której namówił cię twój 13-letni kolega programista. Krok 2: Pobierz JarShrinka. https://github.com/Deconimus/JarShrink Jeśli nie wiesz, gdzie znajdziesz swój "dałnload", przejdź do ostatniego kroku. Krok 3: Uruchom pobrany plik przez konsolę. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, cofnij się do odcinków Kamilkime'a sprzed n.e. Krok 4: Gdy jakimś cudem udało Ci się otworzyć ten plik, wpisz poniższą komendę. Pamiętaj aby użyć swojej lewej półkuli mózgowej i wpisać tam informacje dotyczące twojego pliku. jarShrink "my.jar" -out "my_shrunken.jar" -status -keep "some.package.with.reflection" Krok 5 (Ostatni): Czekaj. Idź do wychodka, zrób sobie herbatę, zrób coś pożytecznego. Naucz się w końcu, że k***a nie rozmiar lecz zawartość ma znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że wielu osobom przyda się ten poradnik i będzie nieraz wykorzystywany. Pozdrawiam.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...