Skocz do zawartości

Problem z Super Simple Wallhack

Rocky96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z tym cheatem od jakichś 2 dni, a mianowicie kiedy gram z włączonym SSWH to nie wykrywa mi on przeciwników, którzy są w dalszej odległości. Słaba jest także widoczność gdy przeciwnik jest blisko mnie, czasem nawet znika na ułamek sekundy by potem znowu się pojawić. Kiedy zginę to wszystko wraca do normy i cheat dziala tak jak przed kilkoma dniami (czyli normalnie i bez problemów). Próbowałem reinstala cs-a, pobrałem nowszą wersję SSWH, bawiłem się interpem, rate'ami itd ale nic to nie dało. Z początku sądziłem, że wina leży po stronie serwera na którym gram, ale ten problem zaczął się też pojawiać na innych serwerach. Możliwe, że wina leży też po stronie sieci, ale z drugiej strony to chyba nie ma nic do rzeczy. Macie jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem? Może polecacie jakiś zamiennik SSWH? Proszę o pomoc, z góry dziękuję ;)

Edytowane przez Rocky96

Gdyby był zainstalowany jakis anticheat to albo sswh nie dzialalby w ogole albo z miejsca dostalbym bana wiec nie wydaje mi sie. Z reszta tak sie dzieje nie na jednym serwerze a na kazdym a problem pojawil sie z dnia na dzien.

Edytowane przez Rocky96