Skocz do zawartości

[ZAPOWIEDŹ] ourGame


PatryKK.

Rekomendowane odpowiedzi

mEjrDbC.png

mEjrDbC.png

• Cieszymy się ze zainteresowałeś(aś) się naszym projektem. Jest to reaktywacja znanego serwera ourGame, który istniał dwa lata temu i zyskiwał coraz większa popularność. Skrypty będą napisane od nowa oraz zoptymalizowane pod względem wydajności. Będziemy starali się aby Twoja wizyta na serwerze była przyjemna oraz radosna. Przed nami wiele godzin. Jesteśmy gotowi na wszystko a wiemy że uda nam się zwyciężyć los. 

 

 

 VCGzgCJ.png

 VCGzgCJ.png

• Na początku chciałbym Wam powiedzieć, że nie jest to serwer RPG taki jak pozostałe serwery z takim samym gamemodem. Staramy się wyróżniać spośród wszystkich serwerów dodając wiele urozmaiceń rozgrywki, których nie znajdziecie na żadnym serwerze. 

 

 

 UcVY7Pm.png

 UcVY7Pm.png

• Rozgrywka będzie toczyć się w Las Venturas. Gospodarką będzie zajmowała się cała administracja oraz gracze, aby dostosować ją nie tylko pod administrację, ale też pod graczy. 

 

 

 N2Hdy9J.png

 N2Hdy9J.png

• Będziemy oferować graczom unikalne prace, przeróżne systemy, takie jak system frakcji, system biznesów oraz oczywiście przejrzystą grafikę, która nie spotkacie na żadnych serwerach. Na serwerze także nie będzie mogło zabraknąć OGP czyt. "ourGame Points" czyli punktów inaczej reputacji, które(ą) będzie można otrzymać pracując w pracach dorywczych, bądź wykonując dedykowane questy, dzięki którymi będzie można wstąpić do organizacji porządkowych.

 

 

 pyziMJ8.png

 pyziMJ8.png

• Nasza ekipa składa się z czterech właścicieli, którzy wkładają swoje serce w projekt. Każdy z nich ma przydzielone obowiązki, którymi zarządza. Jest także trzech globalnych administratorów, którzy zajmują się gospodarką i pozostali członkowie administracji, którzy będą pomagali graczom w rozgrywce. 

 

 

Vj7rOhA.png Vj7rOhA.png

• Więcej informacji będziecie mogli uzyskać na naszym nowym forum, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was, tam będą umieszczane postępy prac nad serwerem. 

 

 

Nazwa serwera: ★ ourGame ▸▸ Polski Serwer RPG [24/7] ◂◂ [og-rpg.eu]

Sloty: 150 

Adres IP: - 

Forum: www.og-rpg.eu

Fanpage: https://www.facebook.com/og.rpg.mta

Discord: https://discord.gg/ZcEvUSW

 

Otwarcie serwera: 1 Września! 

Edytowane przez PatryKK.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [ZAPOWIEDŹ] ourGame   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...