Skocz do zawartości

SkinChanger Bez VACa

SeZeVx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki sposób, musiałbyś po prostu kupić jakiegoś. Wtedy ryzyko Vac Bana jest zerowe ponieważ takie kupione Cheaty/SkinChangery są pisane zawsze na nowo. Dlatego tylko ty będziesz go miał i szansa na Vaca jest poniżej jednego procenta. Jeżeli zaś pobierzesz go z jakieś darmowej strony, możliwe że moją go setki innych osób, i jeżeli ktoś dostanie za niego Vaca, wtedy dostaną również kolejni ponieważ System Vac Wykryje u innych ten sam program z tym samym kodem. Możesz również pobrać jakieś programy które w jakimś stopniu zmienią kod SkinChangera i również zmniejszy to ryzyko bana. Lecz moim zdaniem nie warto ryzykować dobrego konta dla jakiś grafik...

@pniakk Zgodzę się z tym że nie warto ryzykować. Ale chciałbym wiedzieć. Nie jestem osobą która nie może żyć bez skinchangera xD. A co do napisania skinchangera to też się nie opłaca bo aby ktoś Ci napisał skinchangera od zera musiałbyś mu dać ponad 300zl. Masz plusa za wypowiedź. 

Dalej szukam odpowiedzi na to pytanie. 

Pomogłem? Daj +

Wiem o co Ci chodzi bo cheatowalem trochę w tej grze. Lecz mi chodzi o zaufany skrypt podaj może jakieś przykłady (które nie są z "dupy") ponieważ teraz podajesz przykłady które na szybko znajdziesz. 

Nie pisz ciągle z  pogrubieniem bo to nie wygląda fajnie. 

Najbardziej chodzi mi o to aby wypowiedział się ktoś kto z tego korzysta, a nie wysyłanie przykładów,  które znajdziesz na szybko w Google...

Pomogłem? Daj +

Sorki za pogrubienie, mam już taki nawyk. Jeśli chodzi o Vac Bana za SkinChangera to musisz pobierać z najbardziej poufnych stron. Zwykłe skinchangery są pisane przez zwykłych amatorów przez co jest w nim wiele błędów, co może doprowadzić do dostania Vac Bana, ponieważ nie znający się programista tak pisze skrypt, żeby tylko zmieniał wygląd danej broni pobierając dane z plików co prowadzi do bana. Skin changery pisane przez programistów są tak skonstruowane że nie pobierają praktycznie żadnych danych z gry, przez co są bardziej bezpiecznie. Najpopularniejszy Skin Changer to CS Changer Skin.

Jest on moim zdaniem najbezpieczniejszy i ryzyko bana jest zerowe ponieważ sam go używałem.

Dnia 1.08.2018 o 23:08, pniakk napisał:

Sorki za pogrubienie, mam już taki nawyk. Jeśli chodzi o Vac Bana za SkinChangera to musisz pobierać z najbardziej poufnych stron. Zwykłe skinchangery są pisane przez zwykłych amatorów przez co jest w nim wiele błędów, co może doprowadzić do dostania Vac Bana, ponieważ nie znający się programista tak pisze skrypt, żeby tylko zmieniał wygląd danej broni pobierając dane z plików co prowadzi do bana. Skin changery pisane przez programistów są tak skonstruowane że nie pobierają praktycznie żadnych danych z gry, przez co są bardziej bezpiecznie. Najpopularniejszy Skin Changer to CS Changer Skin.

Jest on moim zdaniem najbezpieczniejszy i ryzyko bana jest zerowe ponieważ sam go używałem.

No to trochę poleciałeś z tym pobieraniem danych z plików co prowadzi do bana.

A po drugie ten cs changer skin to można stwierdzić, że też "stworzony przez amatorów".

• 2 tygodnie później...