Skocz do zawartości

Powrót po 6 latach

bonckyTTB

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.08.2018 o 17:03, pawelyoy napisał:

Nie opłaca się powrót a po drugie życia by tobie nie starczyło aby uzbierać wszystko na full z bota

To ciekawe, że nie da się uzbierać, jak ja zarabiam ponad 1 250 000 uri tygodniowo. Miałbym dużo więcej, ale nie mam vps'a i bocę tylko po 12 dziennie.

Ja używam vertex'a, kosztuje on 15 euro/miesiąc. Bardzo szybko można nim zrobić konto.

• Aive zmienił(a) tytuł na Powrót po 6 latach
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 18.12.2018 o 03:43, .:Pukacz:. napisał:

Też ostatnio zastanawiałem się nad powrotem do gry, jednak tak jak kolega chciałbym wiedzieć jak to jest z tą wykrywalnością botów, oraz ile trzeba grać żeby mieć w miarę ogarnięte konto żeby coś osiągnąć. Bo wiadomo wpierw byłby spam botem później dopiero działanie rzeczywiste

Powiem tak: Ja mam konto 59 dni od rejestracji a już mam wszystkie designy, aegisa, spearheada, 10 havockow, apisa, 16 lf4 i 16PP, mysle ze jak na 2 niecałe miesiące zrobiłem całkiem sympatyczne konto używając na początku samego Exobota [Skrzynki] ale od jakiegoś czasu przeniosłem sie na DarkBota [Bot na alienki]

• 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Powrót po 6 latach   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...