Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

EKIPA NA ZLECENIE

Nasza ekipa składa się z dwóch osób. Zawsze wykonujemy swoją pracę jak najlepiej. Zawsze na czas. Spełniamy oczekiwania klienta oraz nanosimy poprawki. Zapraszam do kontaktu! Każde zlecenie wykonujemy za niską opłatą. Płatność tylko PSC. 

CO BUDUJEMY?

Wszystko : ) Od spawnów po mapy RPG i mapki do minigierek. Chcemy by Wasz serwer wyglądał jak najlepiej.

KONTAKT

STEAM: https://steamcommunity.com/id/12345lis/

EMAIL: [email protected]    

TS3: fox.teamspeak3.pl                                                                                                                               

Edytowane przez TheFox

16 godzin temu, TheFox napisał:

Nie używam discorda, napisz mi na maila proszę  : )

Kilka porad :]

- Zacznij używać discorda.

- Zacznij używać innych opcji niż psc.

- Dodaj do portfolio.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

34 minuty temu, Rever_PL napisał:

Kilka porad :]

- Zacznij używać discorda.

- Zacznij używać innych opcji niż psc.

- Dodaj do portfolio.

Witam! Myślę, że każdy ma inne preferencje, a moje są takie, że ts3 jest lepszy od discorda. Jesteśmy początkujący robiąc "zawodowo" budowle więc psc to na razie pierwsza i jedyna opcja płatności. Portofolio ukaże się jak wykonamy pierwsze prace : )

• Biter. zmienił(a) tytuł na Ekipa budowniczych na zlecenie
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Ekipa budowniczych na zlecenie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...