Skocz do zawartości

Komputer 2-2.5k zł

Nekrosmanteia

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki posiadasz budżet na kupno? Do 2 500zł
Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)? Na teraz ewentualnie po wypłacie (10.08), rozwiązanie ratalne tylko i wyłącznie.
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? Win7 64Bit - 1GB GeForce 9400GT - 4GB DDR2 - 1TB HDD - 1280x1024
Do czego ma służyć komputer? Stare gry, BF2, WoT, Gothic 2, Gta SA, GTA IV, Fallout New Vegas
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? Nie
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? Win7 Home - ewentualnie cena bez systemu
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? Nie, wystarczy że domyślne wycisną z gier wysokie ustawienia
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? Brak dysku HDD z dyskiem SSD na sam system.
Czy części mogą być używane? Tak, byleby były  sprawne.

Komputer głównie służyć będzie do oglądania filmów, przeglądania stron, tak samo jak do grania w serie Fallout, WolfenStein czy inne gry z okolić roku 2000 - 2015r. 
Nie przepadam za GTA V, Fallout 4 etc. więc te gry będą odpadały, zależy mi aby komputer uruchamiał się dosyć szybko, dlatego potrzebny mi dysk SSD.

Aktualny staruszek uruchamia się około kilku minut, zanim można z niego korzystać bez zacinania się.
Z racji iż posiadam hipotekę, interesuje mnie tylko  i wyłącznie ratalna opcja spłaty, gdyż całość kupiłbym dopiero na następne wakacje.

Interesuje mnie także płyta główna, z możliwością rozbudowy za kolejne kilka lat, nie jestem maniak ultrahipermega realistycznej grafiki, ważne aby gry uruchomiły się w trybie "wysokim" z dodatkowymi shaderami, modami na poprawę grafiki bez ścinania się i fps rzędu ~30
Aktualny monitor to także zabytek, więc zapas 80FPS wystarczy w zupełności 

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Czyli system posiadasz czy chcesz kupić nowy?

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

2 godziny temu, Gajwer napisał:

Czyli system posiadasz czy chcesz kupić nowy?

Tak, z starego komputera posiadam "naklejkę" więc system posiadam.
Na płycie 

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Moja propozycja: https://www.x-kom.pl/lista/idhuwu92r

Antec VP-PC 500W
Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300 OEM
MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4GB GDDR5
SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
Intel i3-8100 3.60GHz 6MB BOX
MSI B360M PRO-VDH
GOODRAM 4GB 2800MHz IRDM X Black CL16

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Komputer 2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...