Skocz do zawartości

Używany komputer do +/- 2,5k zł (I5-7600K)

Roofi16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki posiadasz budżet na kupno?  2,5k
Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)?  tydzień/2 tyg
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?  telewizor LG M2252
Do czego ma służyć komputer?  Gry, edycja w adobe, może jakiś montaż filmików czy nawet i stream
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? Nie
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny?  Nie
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły?  Jeśli będzie taka możliwość
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?   Ma dawać radę w nowszych tytułach(nie koniecznie na ultra), edycja grafiki w adobe..
Czy części mogą być używane?  tak

Składam używany Pc do takiej przystępnej ceny +/- 2500 zł. Wybrałem już sam podzespoły, ale nie znam się na tym do końca, także proszę o opinię, jak i porady dotyczące doboru 

podzespołów, które razem się bardzo dobrze zgrają :)

Procesor wybrałem I5-7600K 3.8GHz, do tego główną GIGABYTE Z170-D3H z 8 GB ramu(dwie kostki po 4 gb, ale nie wiem z jakim taktowaniem w sumie),

grafikę chciałbym GTX 1060 3 GB, zasilacz Corsair CX450, dysk 2 TB bo ssd mam już 250 gb..

Uważacie że to dobry wybór ? Czekam też na wasze propozycje, może jakiś procesor 6 rdzeniowy ?

27722139c3fd37da.png