Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EASY] ArthiaSF (FIX REJESTRACJA) / Prywatny Serwer Shakes&Fidget


KRASYY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IVEKDXk.png

!UWAGA REJESTRACJA ZOSTAŁA NAPRAWIONA I JUŻ DZIAŁA!

ArthiaSF - Prywatny serwer Shakes (OLD)

 

Przedstawiam wam serwer ArthiaSF jak napisałem wyżej serwer na starej wersji!

 

Czytajcie dalej!

 

 

NA START OTRZYMUJEMY

Gold = 100

Grzybki = 250

*Istnieje również takie coś jak kupony*

*Administracja robi konkursy i można zdobyć kupon na np. 300 grzybków*

*Wpisujemy go i cieszymy się zdobytymi grzybkami*

 

TYP SERWERA

Easy

 

INFORMACJE

Konta z mniejszym levelem niż 50 które nie są odwiedzane przez miesiąc zostaną automatycznie usunięte

Serwer posiada również rangę VIP którą można zakupić w SMS SHOP

W ItemShopie możemy również kupić klucze do odblokowania danego lochu

Administracja prowadzi dużo eventów takich jak: Event Wszystkiego czy Event Golda

 

LINKI

http://w1-arthiasf.7m.pl/index.php

 

 

ADMINISTRACJA:

MaksGame (KRASYY)

Opublikowano

Przestań spamic tematami. Rozumiem, że naprawiłes rejestrację (Wow!), ale to nie oznacza, żebyś zakładał nowy temat. 

Jak zmienisz kolorki serwera to też nowy temat z tytułem [EASY] ArthiaSF (NEW KOLORKI!!) / Prywatny Serwer Shakes&Fidget?

A tak to na tą chwilę nie polecam, nic nowego, jest to jak każdy serwer gotowiec.

Gość Nerfinekk
Opublikowano

Nie polecam, plagiat nazwy istniejącego już wcześniej serwera.

Opublikowano

MaksGame od Maxgame

Arthia no dobra projekt padł 

Ale ten obrazek na górze prezentacji to od @AragiumxD 

Opublikowano

Tragedia, przez tą reklamę nie da się założyć konta. I ta stara wersja gry. Nie polecam. Stara wersja już jest stara i wyczerpana. :) 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano
Dnia 24.07.2018 o 12:25, hurrican2000 napisał:

Tragedia, przez tą reklamę nie da się założyć konta. I ta stara wersja gry. Nie polecam. Stara wersja już jest stara i wyczerpana. :) 

Polecam pobrać rozszerzenie AdBlock do przeglądarki wszelkie reklamy z niej znikną ;) 

 

--------------

W5PrCTH.png

Opublikowano
5 godzin temu, KRASYY napisał:

Polecam pobrać rozszerzenie AdBlock do przeglądarki wszelkie reklamy z niej znikną ;) 

 

--------------

W5PrCTH.png

Usunięcie reklam to praktycznie usunięcie dwóch linijek kodu w indexie xD

Opublikowano
22 godziny temu, Alexss napisał:

Usunięcie reklam to praktycznie usunięcie dwóch linijek kodu w indexie xD

Jaka to linijka? :D

Opublikowano
15 godzin temu, KRASYY napisał:

Jaka to linijka? :D

z tego co pamiętam to było zmazanie 2 linijek na końcu index.php

</body>

</html>

i bot 7m.pl nie wstrzyknął reklamy :D 

Opublikowano

@KRASYY Naprawisz w końcu moje konto? 
Nie mogę robić lochów, zresetuj je na 0 jak możesz

 

Mój Nick : Prash

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...