Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam poradnika do plików Nexosa sfgame


hurrican2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, znalazłem na youtubie pliki u typka (Kaminski!), postanowiłem spróbować zrobić serwer z niby jego plików no i się niby udało ale jak zobaczyłem jaka jest różnica to głowa mnie zaczęła pobolewać, nie mogłem znaleźć żadnych poradników do tych plików (Nowa wersja) więc myślałem, że spróbuje od gila wykorzystać poradnik ale nie dało się, bowiem pliki inne są niż to co w poradniku gila było napisane. Wrzucam tu link: 

http://hostuje.net/file.php?id=f6bec663e9e145bf725fd7e17b742886, gdyby ktoś je przejrzał i powiedział mi co gdzie ustawić... Niby jak czytałem w poradniku u Gila w plikach się zmieniało wartości a na tych plikach się zmieniało na stronie phpadmin. Bo chciałbym typowo pod hard zrobić a wyszedł mi taki medium... Jeżeli macie jakieś inne pliki to z chęcią spróbuje z innymi plikami może wtedy coś się zmieni. Część. 

 

 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano
40 minut temu, hurrican2000 napisał:

Witam, znalazłem na youtubie pliki u typka (Kaminski!), postanowiłem spróbować zrobić serwer z niby jego plików no i się niby udało ale jak zobaczyłem jaka jest różnica to głowa mnie zaczęła pobolewać, nie mogłem znaleźć żadnych poradników do tych plików (Nowa wersja) więc myślałem, że spróbuje od gila wykorzystać poradnik ale nie dało się, bowiem pliki inne są niż to co w poradniku gila było napisane. Wrzucam tu link: 

http://hostuje.net/file.php?id=f6bec663e9e145bf725fd7e17b742886, gdyby ktoś je przejrzał i powiedział mi co gdzie ustawić... Niby jak czytałem w poradniku u Gila w plikach się zmieniało wartości a na tych plikach się zmieniało na stronie phpadmin. Bo chciałbym typowo pod hard zrobić a wyszedł mi taki medium... Jeżeli macie jakieś inne pliki to z chęcią spróbuje z innymi plikami może wtedy coś się zmieni. Część. 

 

 

Lepsze pliki znajdziesz na forum i to z kowalem itd.. I w nich edytujesz sobie tylko settings.php i bangla.

Co do tych to musisz nadać połączenie do bazy w settings.php zmienić adresy w sfgame_cfg.php oraz wgrać bazę danych.

Opublikowano

Mam połączenie nadane, serwer normalnie chodzi ale nie ogarniam zmiany doświadczenia z misji, ustawienie przedziału lvl, bo te pliki są inne od tych z forum.  Co do tych plików co mówisz to jutro rano popatrze sobie. 

29 minut temu, Lujekk napisał:

Lepsze pliki znajdziesz na forum i to z kowalem itd.. I w nich edytujesz sobie tylko settings.php i bangla.

Co do tych to musisz nadać połączenie do bazy w settings.php zmienić adresy w sfgame_cfg.php oraz wgrać bazę danych.

Jak przeglądałem pliki to znalazłem linijkę z SFBlaze. Możliwe że te pliki pochodzą z tego serwera. Czekam na cb @Lujekk

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano
11 godzin temu, hurrican2000 napisał:

Mam połączenie nadane, serwer normalnie chodzi ale nie ogarniam zmiany doświadczenia z misji, ustawienie przedziału lvl, bo te pliki są inne od tych z forum.  Co do tych plików co mówisz to jutro rano popatrze sobie. 

Jak przeglądałem pliki to znalazłem linijkę z SFBlaze. Możliwe że te pliki pochodzą z tego serwera. Czekam na cb @Lujekk

Tutaj masz lepsze pliksy, w jednym pliku masz połączenie, mnożnik, max level itd.. + Mają kowala itd

https://www.dropbox.com/s/hgatya3a5mz9sc9/UNDERWORLD-UPDATE.zip?dl=0

Skan:

https://www.virustotal.com/#/file/b57490f107990c49e5543c8e7c7342a49865ac14f44f7fa197e0c0b33664e363/detection

 

Opublikowano

Lujek ty.. głębiej po przeglądałem pliki i znalazłem przedziały levelowe... Już wiem gdzie się zmienia. Nie wszystko się zmienia w tym req.php tam tylko mogę piwo i ewentualnie statystyki kliknięcie zrobić. Co do expa z misji opanowałem zapomniałem że można na dziesiętne dać teraz jest w dobrze. Aczkolwiek dzięki za pliki dzisiaj wypróbuje je :)

Własnie zaraz się zajmę twoimi plikami, będę sobie grywał ze znajomymi :)

 

@Lujekk Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)' in /var/www/vhosts/sfgameradek.7m.pl/httpdocs/settings.php:7 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/sfgameradek.7m.pl/httpdocs/settings.php(7): PDO->__construct('mysql:host=loca...', 'root', '') #1 /var/www/vhosts/sfgameradek.7m.pl/httpdocs/index.php(4): include('/var/www/vhosts...') #2 {main} thrown in /var/www/vhosts/sfgameradek.7m.pl/httpdocs/settings.php on line 

 

Coś takiego mam ;/ 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano
37 minut temu, hurrican2000 napisał:

Lujek ty.. głębiej po przeglądałem pliki i znalazłem przedziały levelowe... Już wiem gdzie się zmienia. Nie wszystko się zmienia w tym req.php tam tylko mogę piwo i ewentualnie statystyki kliknięcie zrobić. Co do expa z misji opanowałem zapomniałem że można na dziesiętne dać teraz jest w dobrze. Aczkolwiek dzięki za pliki dzisiaj wypróbuje je :)

Własnie zaraz się zajmę twoimi plikami, będę sobie grywał ze znajomymi :) 

@Lujekk co dokładnie w sfgame.cfg.php zmienić jak mam: 

<?php

header("Content-Type: application/json");

include "settings.php";

$template = file_get_contents("sfgame_cfg/template.json");

$template = strtr($template,
    [
        '$domain' => $clientWeb,
        '$imgserver' => $imgServer,
        '$country' => $countryCode,
        '$lang' => $defLang,
        '$worldselect' => $worldSelect
    ]
);

echo $template;

 

xD Filezilla nie chciała mnie zalogować mimo że dobrze passy wpisałem odświeżyłem program i już śmiga jak powinno. 

Widzę że pobrałeś te pliki co podałem, to tam edytujesz tylko plik settings.php clientWeb i ImgServer

Opublikowano

w Imgserwer mam co podać, link server? ClientWeb mam zmienione.

@Lujekk

 

Jak zmieniam na link do serva to: 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano
17 minut temu, hurrican2000 napisał:

w Imgserwer mam co podać, link server? ClientWeb mam zmienione.

@Lujekk

 

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)' in /var/www/vhosts/sfgameradek.7m.pl/httpdocs/settings.php:7 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/sfgameradek.7m.pl/httpdocs/settings.php(7): PDO->__construct('mysql:host=loca...', 'root', '') #1 /var/www/vhosts/sfgameradek.7m.pl/httpdocs/index.php(4): include('/var/www/vhosts...') #2 {main} thrown in /var/www/vhosts/sfgameradek.7m.pl/httpdocs/settings.php on line 7

Jakby co podaje error.

 

Jak zmieniam na link do serva to: 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Img server:

http://img.playa-games.com/res/sfgame_new

clientWeb:

twójadres.pl

A, i te pliki są pod php 7 a 7m ma 5.6

Opublikowano
4 minuty temu, hurrican2000 napisał:

a gdzie znajdę pod 7? @Lujekk

5v.pl, 1free np

Opublikowano

 

<?php

// System settings
$gameName = "sfgame";
$serverName = "World 1";
$sandbox = true; // Sandbox mode, use TRUE only if you develope the script, it'll display errors and more info about not working things
$db = new PDO('mysql:host=radeksfgamepl.5v.pl/;dbname=db-user38594;charset=utf8', 'root', '');
$passSalt = 'O2ZJJAnAPbKBxqIq4AcYLRsw9mA3D2D3';
$timezone = 'Europe/Budapest';
date_default_timezone_set($timezone);
$CURRTIME = time(); // If there are problems with the timezone, you can add to it.
$clientWeb = "radeksfgamepl.5v.pl"; // Domain of the server
//$imgServer = "http://localhost/res/img/get.php?source=";
$imgServer = "http://img.playa-games.com/res/sfgame_new";

@Lujekk

 

Taki error:

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

 

 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano
$db = new PDO('mysql:host=sql2.5v.pl;dbname=db-user38594;charset=utf8', 'db-user38594', 'haslo do bazy z maila od 5v.pl');

 

Opublikowano
43 minuty temu, hurrican2000 napisał:

@Lujekk DZIAŁA!!! Dzięki :DDD 

 

@Lujekk jak zrobić limit piw? 

 

W req.php szukasz case 'beerbuy': i tam masz w query beers = 0

to zmieniasz to na beers = beers + 1, mush = mush - 1

i masz //$playerData['mush'] -= czy coś i tak samo na $playerData['beers'] -- 

Mażesz // i zapisujesz plik.

Opublikowano
11 minut temu, hurrican2000 napisał:

 

@Lujekk dobra ogarnąłem twierdzę, tylko mam pytanie gdzie się edytuje lochy? 

Statystyki przeciwników itd.. w sf/entity.php

Opublikowano

@Lujekk Dzięki. Tak wgl. te pliki są bezpieczne, bo typek mi piszę i dał screena że strona niebezpieczna i wgl. ? 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano

aha... bo jednemu typkowi wyskoczyło zablokowana prośba włamania... nie dokończę bo dostałem na screenie. xD

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano
5 minut temu, hurrican2000 napisał:

aha... bo jednemu typkowi wyskoczyło zablokowana prośba włamania... nie dokończę bo dostałem na screenie. xD

Zmień plik thegame.js bo chyba greg coś zjebał w kodzie 

np stąd: https://avalonsf.ml/play/res/new_js/thegame.js

 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Z góry przepraszam za odkop, ale nie mogę znaleźć więcej tematów dotyczących tych nowych plików od Grega.

Mam jeden problem - mimo zmieniania lvl limit, na 198 poziomie potrzebuję aż 999.999.999.999 xp, zmiana poziomu w bazie danych powoduje same błędy, o co tu chodzi?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...