Skocz do zawartości

VAC za SkinChangera

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, już na drugim koncie dostałem VAC'a za SkinChangera, miałem na nim skiny(które na szczeście zdążyłem sprzedać, dzięki czemu mam na koncie 230 zł), więc mam pytanie - co zrobić z tą kasą? Zamówić Steam Controller i spróbować sprzedać na allegro czy OLX? Czy może kupić gry i je sprzedać na G2A? Co myślicie na ten temat? Zanim ktoś wpadnie na pomysł wyzywania mnie od cheaterów to niech przeczyta na necie ile osób dostało VAC'a za changera, niestety też padłem jego ofiarą, mimo, że używałem go miesiąc temu..

1 godzinę temu, Hideto1989 napisał:

Jak sam nie wiesz co zrobić z własną kasą to oddaj mamie. Głupie pytania zadajesz. Rób co chcesz, Twoja kasa.

Jak masz głupio odpowiadać to nie odpowiadaj wcale, zapytałem, aby ludzie napisali co najbardziej opłaca mi się teraz zrobić, bo przecież nie przeleję kasy na konto bankowe, ale problem rozwiązany, kupiłem skina do DOTY2, którego sprzedam na bitskins, a potem na PayPal, także nie potrzebuję już odpowiedzi.

• ToshiKatsu zmienił(a) tytuł na VAC za SkinChangera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum VAC za SkinChangera   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...