Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Poprawne Królewskie Hwangi


Marik1234

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie wiem jakoś otworzyć item proto z clienta i z edytować :D

 

SS zbroi:

girni.png

 

 

yea 200 postów nareszcie :P:P

 

eee

 

za 32 min się wrzuci item proto z clienta z teksturami :D

 

no a jak dodać do clienta je, bo dodałem i wpusje komendę to w eq nie widać ich .

Opublikowano

http://www.multiupload.com/VEB4770M30

ściągnąć to!!

a ten wypakować w cliencie głównym folderze Klienta :D

 

a jak nie widać ich na sobie to ściągnąć to

http://www.megaupload.com/?d=UGRV65AZ

- wypakować do pack

 

 

ściągnać oba te pliki !!!

Opublikowano

Coś jest nie tak z plikami locale_pl ponieważ po wrzuceniu ich do polderu pack gdy chcę się połączyć z serwerem to wyłącza mi grę >.<

[center][img]http://oi52.tinypic.com/scymhu.jpg[/img][/center]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

2UP

pewnie masz SWOJEGO SERVA i masz spol bez .100 GA musi miec .100 w spol a gracze normalnie ip

a jak niemasz swojego serva to rozpakuj locale_pl z UP wyzeji z 2008 do 2008 wklej item_proto i item_list i powinno dzialac

drako1996.png

 

Zbieram + a nie - :]

Opublikowano

No wszystko fajnie tylko gdzie nazwy ?

zbyt duża sygna.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, mam problem.

Wypakowałam te paczki do folderu pack.

Wgrałam do navicata, tylko, że nie mam tych kolumn: applytype137 oraz applyvalue1.

Widzę je, są po niemiecku, na 90lvl (mam127) i właśnie, nie mogę ich założyć.

Ktoś ma jakiś pomysł? Proszę. ._.

annyeong! ~

Opublikowano

Marik1234 mam jeden problem. Te królewskie hwangi są białe ;/. Podaj jakiś link żeby to chodziło

zbyt duża sygna.

Opublikowano

asdewzx napewno wszystko dobrze zrobiłeś? spróboj dać lvl zbroi na 90 xDD

 

Kozak wszystko dałem to że masz białe zbroje mój błąd bo nie dałem całego folderu Local a to all powinno być w Cliencie UniversalMt2 po wypakowaniu Locale_PL

 

Pozdrawiam

Opublikowano

asdewzx napewno wszystko dobrze zrobiłeś? spróboj dać lvl zbroi na 90 xDD

 

Kozak wszystko dałem to że masz białe zbroje mój błąd bo nie dałem całego folderu Local a to all powinno być w Cliencie UniversalMt2 po wypakowaniu Locale_PL

 

Pozdrawiam

To wstaw na upload ten CAŁY folder local. Za pomoc dam ci 10x + i 5

zbyt duża sygna.

Opublikowano

Jak chcecie żeby te hwangi miały 1050 defa musicie zmienić wartość w value1: na 850

 

1 Wpis Wojownik:

vnum: 11979

type: 2

size: 2

antiflag: 106936

flag: 1

wearflag: 1

limittype0: 1

limitvalue0: 50

applytype0: 8

applyvalue0: 10

applytype137: 37

applyvalue1: 20

value1: 350 (tu sie ustawia def) jak zmienisz na 950 beda miały 1150 defa

value3: 24

value5: 100 (a tu taki dodatek czyli te hwangi będą miały 550 defa )

socket0: -1

socket1: -1

socket2: -1

socket3: -1

socket4: -1

socket5: -1

specular: 100

socket_pct: 3

 

a jak w antiflag zmienisz 106936 na 56 będziesz mógł wywalać i handlować tym hwangami

 

antiflag: 106936 zmienia sie na 56 hwang dla Woja

antiflag: 106932 na 44 hwang dla Sury

antiflag: 106924 na 52 hwang dla Ninja

antiflag: 106908 na 28 hwang dla Szamana

 

tak samo możesz zmienić zwykle hwangi zęby można było je wywalać i handlować tylko handel nimi odbywa się poprzez przeciagnięcie hwanga na gracza któremu chcesz go sprzedać.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Omastrand no dzięki właśnie tego szukałem

 

 

EDIT

A jak zrobic zeby dawały też 5k hp ??

zbyt duża sygna.

Opublikowano

to zmieniasz w applytype2 wpisujesz nr bonu (dla hp to 1) a w applyvalue2 ilosc czyli 5000 np

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ok dzięki zrobie tak

zbyt duża sygna.

Opublikowano

Coś ja nie widzę tych hwangów;/ a gdy wgram te pliki Locale_PL to gdy podczas logowania się wyłącza mi metina moze cos poradzicie?

2-glitery_pl-UnderPL-5466.jpg
Opublikowano

Czy moglby mi ktos pomoc? Przy robieniu tych zbrojek wyskakuje mi blad : "1602 - Duplicate entry 11979 for key 1."

Prosze o pomoc :/

Ten sam problem mam przy tworzeniu "miecza GMa"

5RlaVGt.png

Opublikowano

Pliki dzialaja. Tylko jest jedno "ale" yyy sa zamienione textury icon w locale Ninja to sura a Sura to ninja

 

11979 ARMOR icon/item/11979.tga

11980 ARMOR icon/item/11981.tga

11981 ARMOR icon/item/11980.tga

11982 ARMOR icon/item/11982.tga

 

powinno byc tak

5RlaVGt.png

Opublikowano

Jak to dodałem to sie na serwa nie moge zalogować ^.-?

18706.png21939.png10610.jpg32282.gif25994.jpg30264.png

1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY

600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...