Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze chcielibyście zagrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Metin już zdechł i graczy przyciągają "nowości" takowy serwer ma do 2k ludzi online a po miesiącu góra trzech gracze tego serwera szukają innego. :)
Pisanie głupot w tym temacie że ktoby to nie zagrał coś na ALA Pandorze czy innym ścierwie to jest takie pierdolenie o szopenie te czasy nie wrócą choćby gołąb miałby się nie zesrać.
Jak wygląda robienie serwera?

Robisz serwer (od 0 albo tak jak co niektórzy lecisz na gotowcu) > Zrób tak zeby ludzie bez isa nie mieli szans > zarób $$ > i od nowa  
lub
Robisz serwer > Kupujesz reklame (xd) > Patrzysz na konto bankowe jak hajs rośnie > Serwer się skończy bo wszyscy przestali grać przez "0 apdejtuf" 
także stawianie serwera w tch czasach to tylko i wyłącznie pod hajs bo i tak padnie xD

 

image.png

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Na starcie każdego serwera jest "bum", a później stopniowo wypala się i gaśnie. Najlepsze zarobek jest na początku dla tego kto go stawia. Ludzie też chętniej wbijają na serwa ze świadomością, że nie ma tam topki, której nigdy nie dogonisz, bo oni zaczęli dawno przed tobą.

 

A jakby tak zrobić dwa serwery. Standard i Ligę:

Liga - byłaby na określony czas. Powiedzmy jakieś 4 miesiące, może pół roku. Po upływie tego czasu następowałby reset. Wszystkie postacie i przedmioty byłyby wtedy przerzucane na standard. Żeby było ciekawiej to na ligę można dodawać jakieś nowości, których nie będzie na standardzie.

Standard - stały, aczkolwiek nudny i przepełniony wszystkim serwer. Kto by tam chciał to by tam grał.

 

Jako, że można mieć 4 postacie to taka fuzja owocowałaby zduplikowanym kontem, na którym miałbyś 8 postaci i 2 magazyny. Ja sobie to wyobrażam jako taki switch gdzie jednym kliknięciem możesz przeskakiwać pomiędzy swoimi kontami z różnych lig, ale przypisanymi do jednego e-mail i tych samych pasów.

 

Wiem, że to może trochę nieodrzecznie brzmi i bardzo inaczej. Jednak dzieje się już teraz i zawsze się działo w MT2. Serwery się starzeją i wypalają, więc dlaczego nie założyć z góry, że tak to będzie wyglądać? Standardowa liga byłaby po to aby ludziom niczego nie zabierać i w dalszym ciągu posiadaliby relikty z przeszłości dawnych lig.

 

Nie chce decydować co ma być a czego nie z tego co już znamy do tej pory. Sklepy, szarfy, pasy, pety... jest tego masę. Najlepiej byłoby trafić w ogólny trend. Serwer pewnie musiałby być medium albo easy żeby ludzie mieli czas się tam rozkręcić i rywalizować między sobą. Poziom trudności jest bardzo zależny od czasu  trwania ligi tak na prawdę.

 

Liga powinna mieć osiągnięcia to zdobycia i nagrody możliwe do uzyskania jedynie na niej. Jakieś kostiumy, pety, efekty, tytuły. Powinna tez różnić się od swojej poprzedniej odsłony. Nowe dungi, mapki, itemy. Reset daje możliwość grania w metka w kolejnych odsłonach. Podstawką jest standard ale niech to nie będzie tylko pusty reset.

 

W zasadzie jest jedynie tylko luźny pomysł i wiele różnych jego wersji może być.

Opublikowano

zróbcie coś podobnego do DivineWorld w połączeniu z Pangeą myślę że by wyszło arcydzieło :)  szczególnie że od dawana nie było żadnego dobrego easy 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...