Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ale bym sobie pograł na takim priv metin2


Logien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Bez kostiumów

-Bez petów

-Bez alchemii

-Najlepsza zbroja to stal

-Bez niebiańskich stali

-Bez broni na 75 lvl tylko max 65.

-Wierzchowce poza końmi to tylko wilk, dzik, lew, tygrys dostępne z trudnej misji na 70 poziom

-Z balansem broni, aby KAŻDA broń w metin2 miała wartość, a nie tylko broń na 30 i 65lv.

-Z usuniętymi wartościami średnich i umiejętności w broniach na 30lv, aby nie było festiwalu spierdolenia i mieszania fmsa, aby mieć 50 średnich

-Max lv. obojętnie, ale nie wyżej niż 120

-Z generalnym i ogromnym balansem umiejętności postaci, aby KAŻDA umiejętność w grze została zbalansowana i poprawiona

-Z brakiem dropu Kamieni Duchowych z bossów i metinów, a jedyny ich drop to księgi misji expert,

-Bez Item Shopu, ale mogłoby być jakieś konto premium na 30dni, które kumulowało by drobne bonusy z IS jak wiecej expa, więcej przedmiotów, wiecej yang + kilka innych, aby mieć z czego utrzymać serwer

-I pewnie jeszcze wiele innych zmian, o których teraz zapomniałem :(

No pograłbym.

 

Opublikowano
4 minuty temu, Vosly_ napisał:

Może byś sobie pograł, ale po co ten temat? ;)

 

A wypłakać się chciałem

Opublikowano

aha no każdy by pograł na takim a potem co do czego to pustki są :P ludzie nie wiedzą co chcą dzisiaj chce taki a jutro woli trudniejszy  a później znowu płacz bo za trudno potem zaś za łatwo ... chcieć można wiele a co naprawdę  chcą gracze nikt się nie dowie ;P

Opublikowano

No fajnie, ale ten temat to jest kompletnie zbędny. Jeżeli szukasz serwera, to do tego służy odpowiedni temat w dziale. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...