Skocz do zawartości

Poszukuję ekipy do serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Zaoferować mogę pomoc techniczną. W programowanie pluginów na razie nie bawię się, ale instalacja, wyszukiwanie pluginów, optymalizacja oraz konfiguracja serwera.

Pieniędzy nie biorę na razie bo chcę zbierać doświadczenie. Lecz mam pewne wymagania:

• serwer nie może być kolejnym EasyHC;
  • serwer nie może być postawiony na niższej wersji niż 1.12;
  • serwer ma mieć własną domenę, żeby nie było ench.pl / maxcraft.pl itd.;
  • żeby reszta administracji nie była napalona na P2W, i także żeby było ogarnięta umysłowo oraz aby poziom ich ortografii był na odpowiednim poziomie;
  • i najważniejsze żeby serwer nie upadł po miesiącu ( szczególnie gdy właściciel uzna że nie chce mu się już grać i nie będzie żadnego kontaktu );

12 godzin temu, MokitoPL napisał:

Zaoferować mogę pomoc techniczną. W programowanie pluginów na razie nie bawię się, ale instalacja, wyszukiwanie pluginów, optymalizacja oraz konfiguracja serwera.

Pieniędzy nie biorę na razie bo chcę zbierać doświadczenie. Lecz mam pewne wymagania:

• serwer nie może być kolejnym EasyHC;
  • serwer nie może być postawiony na niższej wersji niż 1.12;
  • serwer ma mieć własną domenę, żeby nie było ench.pl / maxcraft.pl itd.;
  • żeby reszta administracji nie była napalona na P2W, i także żeby było ogarnięta umysłowo oraz aby poziom ich ortografii był na odpowiednim poziomie;
  • i najważniejsze żeby serwer nie upadł po miesiącu ( szczególnie gdy właściciel uzna że nie chce mu się już grać i nie będzie żadnego kontaktu );

Serwer nie będzie żadnym EasyHC co do trybu to narazie stawiam na survival+działki+(coś) musiał bym to skonsultować z kim kto bardziej jest ogarnięty w temacie .

Serwer będzie na 1.12.2 :) 

Co do domeny wszystko da sie zrobić ale musze mieć dalsze plany i możliwości a niestety sam nic nie zrobie .

W administracji jestem tylko ja więc bez obaw :)  ortografie znam .

Jeśli będę miał plan na serwer i on wypali to nie ma możliwości o upadku serwera wszystko będzie kosultowane z całą Administracja .

Jeśli nic z moich odpowiedzi ci nie przeszkadza to nie widze problemu żeby nawiązać kontakt i rozmyślać co do serwera . :)

13 godzin temu, ThePoc napisał:

Kogo szukasz dokładniej? Rozwiń to trochę.

Poszukuje osób które mają większe doświadczenie mają setki pomysłów które można dodać aby uatrakcyjnić serwer (wiadomo nie chce wgrywać żadnych zbędnych bajerów) . Potrzebuje kogoś do Administracji oraz do tworzenia skryptów nie mówie tu o nie wiadomo jakich wypasionych skryptów (O ile wejdzie pomysł w życie że będzie potrzebny jakiś ale zawsze lepiej przygotować się wcześniej ) Wiadomo mapa sie nie stworzy ale myślę że to po przemyśleniu wszystkiego i nie będzie problemu z pomocą ze strony całej Administracji :) 

• 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Poszukuję ekipy do serwera   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...