Skocz do zawartości

Turecki metin2 po polsku

Zbawiciel LOLa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem polakiem, ale też wolnym człowiekiem, i mogę grać gdzie mi się podoba, więc nie rozkazuj mi gdzie mam grać, i daruj sobie takie komentarze, bo nie mają nic wspólnego z tematem, i powinieneś dostać ostrzeżenie za spam. Widzę, że pisanie tematu na tym forum z nadzieją na otrzymanie pomocy było błędem. 

A tak przy okazji na tureckim serwie jest 100 razy więcej ludzi, i procentowo mniej botów niż na polskim, więc wole grać z turkami, niż z takimi polakami, którzy nie grają inaczej niż bez cheatów. 

2 hours ago, Reroy said:

Jesteś polakiem i masz grać na polskich serwerach, nikogo nie obchodzi Twój turecki serwer i kozy. 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to własnie takie zachowanie jak twoje powoduje że ludzie idą na inne serwery, ponieważ Polacy polakom nie pomagają a wymagają żeby grali razem, tylko po to i wyłącznie by mogli by sobie nawzajem psuć grę. Mi też by się przydało takie spolszczenie, i jak zaglądam do takiego tematu to oczekuję wypowiedzi kogoś kto się zna na rzeczy, a nie jakiegoś dzieciaka który myśli że jest centrum wszechświata, i nawet musi wtrącić swoje przysłowiowe 3 grosze tam, gdzie nikt tego nie potrzebuje.

To jak znalazł ktoś jakiś sposób na spolszczenie/zangielszczenie innych globalnych serwerów? Raczej się nie da bo patcher od razu zamienia pliki, a normalnie nie da się odpalić innego języka, nawet na steam.

Plus mam takie pytanie, faktycznie jest tam SPORO więcej graczy? (bo to że jest więcej to raczej wszyscy wiedzą i nie jest to coś dziwnego), plus faktycznie nie ma tak wiele botów? (co też raczej nie powinno być zdziwieniem skoro z 70% spolecznosci na polskim cisnie na autopelach, SH,MH auto podnoszaniu i innych botach bo normalnie grać nie potrafią)

76561198013232167.png

3 hours ago, yokize said:

To jak znalazł ktoś jakiś sposób na spolszczenie/zangielszczenie innych globalnych serwerów? Raczej się nie da bo patcher od razu zamienia pliki, a normalnie nie da się odpalić innego języka, nawet na steam.

Plus mam takie pytanie, faktycznie jest tam SPORO więcej graczy? (bo to że jest więcej to raczej wszyscy wiedzą i nie jest to coś dziwnego), plus faktycznie nie ma tak wiele botów? (co też raczej nie powinno być zdziwieniem skoro z 70% spolecznosci na polskim cisnie na autopelach, SH,MH auto podnoszaniu i innych botach bo normalnie grać nie potrafią)

Na CH2 jest mniej więcej tyle sklepów co na PLu na CH1, a na tureckim na CH1 jest 4 razy tyle. Przez większość dnia jest tyle osób na CH1, że nie można się zalogować. Na CH4 też jest sporo sklepów, na CH3 też można znaleźć, ale już trochę mniej.

1 hour ago, yokize said:

a jak z botami,cheatami i chamami? Mniej, czy porównywalnie do PLa? @Zbawiciel LOLa

Ja w red lesie od 40 na marmurach expie, bo nie ma spotów wolnych na BO, ani na pustyni, więc nie wiem jak aktualnie jest z botami, jak expiłem do 40 to boty były, ale mniej niż na PLu. 

Dnia 1.07.2018 o 15:51, Zbawiciel LOLa napisał:

Witam.

Zacząłem ostatni grać na tureckim serwie, i mam pytanie czy można jakoś spolszczyć nazwy misji, itemów, itp.

Z góry dzięki za pomoc.

Co masz na myśli Turecki? Global Turecki czy jakiś priv?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Turecki metin2 po polsku   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...