Skocz do zawartości

Monitor CS:GO / 1200 ZŁ

Degusta

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki posiadasz budżet na kupno?: 1200 zł ( NIE WIĘCEJ)
Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)? (Najbliższy czas, ewentualnie do miesiąca mogę poczekać)
Do czego ma służyć monitor? Gry. Monitor nastawiony ma być na jedną konkretną grę: Counter Strike Global Offensive
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?: Dobre kolory, szybki czas reakcji, 144 hz. 

Pytanko, czy budżet 1200 zł wystarczy na coś dobrego w 144 hz?

MOBO:  GA-B85M-D3H | CPU: Intel Core i5 4460 3.2 GHz / Turbo 3.4 GHz | RAM: Geil Dragon 8 GB DDR3 CL11|
GPU:  Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GD5T | CPU cooling: be quiet! Pure Rock BK009 |SSD: SanDisk 128 GB SSD|
PSU:
Chieftec 600W
| Tower: Zalman Z3 +

Jeżeli oczekujesz dobrych kolorów to odradzam matrycę TN z racji wyblakłych kolorów dość przytłumionych. W tym budżecie Samsung C24FG73FQUX ma całkiem niezłą matrycę na ten budżet z 144hz, nie trzeba ja kalibrować fabrycznie jest ot dość dobrze zrobione. Plusem jest również regulacja wysokości.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

15 godzin temu, Gajwer napisał:

Jeżeli oczekujesz dobrych kolorów to odradzam matrycę TN z racji wyblakłych kolorów dość przytłumionych. W tym budżecie Samsung C24FG73FQUX ma całkiem niezłą matrycę na ten budżet z 144hz, nie trzeba ja kalibrować fabrycznie jest ot dość dobrze zrobione. Plusem jest również regulacja wysokości.

Teraz pytanie. Ponieważ chodzi mi o jak najmniejszy czas reakcji. Czy matryca inna niż TN również będzie pełniła dobrze te funkcję bardzo? Dodam, że zależy mi głównie na praktyczności, szczegółach i szybkości. Kolor to taka druga rzecz, wspomniałem o niej choć to nie jest najważniejsze.

MOBO:  GA-B85M-D3H | CPU: Intel Core i5 4460 3.2 GHz / Turbo 3.4 GHz | RAM: Geil Dragon 8 GB DDR3 CL11|
GPU:  Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GD5T | CPU cooling: be quiet! Pure Rock BK009 |SSD: SanDisk 128 GB SSD|
PSU:
Chieftec 600W
| Tower: Zalman Z3 +

Również będzie pełniła tą funkcję lecz różnica w obrazie między TN a VA czy IPS jest duży. Moim zdaniem nie warto. W samsungu masz 144Hz i 1 Ms czasu reakcji choć to i tak z przymrużeniem oka. Praktycznie między 1ms czy 5 ms dużej różnicy nie zauważysz.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Jeszcze fajny MSI Optix MAG24C https://www.x-kom.pl/p/421879-monitor-led-24-269-msi-optix-mag24c-curved-czarny.html w fajnej promocji z ekranem VA i 144hz

+ Szeroki kąt patrzenia
+ Regulacja kąta pochylenia (Tilt)
+ Regulacja wysokości (Height)
+Regulacja kąta obrotu (Swivel)
+ Możliwość montażu na ścianie - VESA 75 x 75 mm

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Monitor CS:GO / 1200 ZŁ   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...