Skocz do zawartości

[8.60] KARAMY-WAR.COM 3 LIPIEC 19:00 | WAR OTS |


szatan1x

Rekomendowane odpowiedzi

0307.png


Już 3 lipca o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejna edycja Karamy pod wersję Tibii 8.6!

 


Balans
Serwer Karamy posiada jeden z najlepszych balansów serwerów OTS, masa gildii miała znaczącycy udział w tworzeniu go przez lata!


Blokada UE & Exhausted Wave
Na naszym serwerze obowiązuje blokada czarów obszarowych u ED oraz MS powyżej 15 osób na ekranie oraz zwiększony exhausted na wave.

Mapa
Na nadchodzącej edycji będziecie mieli do wyboru cztery miasta (na nadchodzącej edycji zabraknie Venore - T5), jednak będzie dodatkowa pustynia open dla gildii, które będą się chciały zmierzyć indywidualnie - !T open.


Zaawansowany sprzęt i ochrona
Karamy jest hostowany w jednej z najlepszych firm hostingowych w europie, mianowicie w OVH. Parametry naszego serwera zapewniają grę bez lagów, może grać u nas bezproblemowo nawet 1000 osób. Również większość ataków na nasz serwer jest zablokowana, jeśli komuś uda się przełamać zabezpieczenia to będzie to prawdziwy profesjonalista, choć i tak bardzo ewentualne szkody przez niego wyrządzone zostaną naprawione w tempie ekstremalnie szybkim.

Zaawansowana strona
Nasza strona bije konkurencje na głowę. Używamy stylu tworzonego na zamówienie, a nie tak jak większość konkurencji, pierwszego lepszego znalezionego na internecie.

Rankingi
Mamy dla Was wiele rankingów: Ranking krajów, ilość fragów dziennie, tygodniowo, miesięcznie, przez cały czas oraz ilość zgonów dziennie, tygodniowo, miesięcznie i przez cały czas. Dochodzą również rankingi gildii i rankingi specjalne (konkursowe).

Inteligentny system zdobywania doświadczenia
Nasze systemy zdobywania doświadczenia są stworzone tak aby zdobycie maksymalnego poziomu zajmowało trochę czasu. System został tak opracowany, aby uwzględniać free fragi i aktywność ofiary - za zabójstwo gracza który ledwo co wyszedł z pz otrzymamy kilkukrotnie mniej doświadczenia niż za gracza który od kilkunastu minut zdobywa fragi. System uwzględnia masę rzeczy łącznie z war systemem między gildiami.

Skull System
Aby szybko ocenić poziom gracza wystarczy spojrzeć na jego poziom oraz skulla, który zależnie od ilości fragów będzie się zmieniał.

Darmowe punkty premium
Za każde zabójstwo gracz dostaje 1 crystal coin i 1 soul orb. Za 100 soul orbów możemy dostać 30 premium points (wymiana u Djina).

Addony i Promocja
Za zdobyte crystal coins można uzyskać addony (500 cc) i promocje (600 cc), która sprawi że przy zgonie stracimy dwa razy mniej doświadczenia.

War System
Oferujemy Wam autorski war system który pozwoli Wam rozstrzygnąć, która gildia jest lepsza. Lecz to nie wszystko, nasz autorski system przy ciężkich wojnach będzie oferował dodatkowe punkty doświadczenia. Dodatkowo oprócz tego będziemy prowadzić statystyki gildia vs gildia bez war systemu. 

Doświadczona Administracja
Nasza administracja od kilku lat zajmuje się serwerami OTS. Tworzyliśmy bardzo znane serwery takie jak: narvia.eu, sandots.eu, rexia.pl i inne. Serwerem będzie się zajmowało dwóch administratorów - Mrozu oraz Cuddi.

War Map
Nasz serwer zawiera klasyczną, lecz zmodernizowaną mapę do walk. Pięć świątyń sprawi że każdy znajdzie miejsce dla siebie, dodatkowo mamy kilka terenów do większy walk (np. open battle)

I wiele więcej
Dodatkowo na serwerze znajdziesz od groma funkcji, których nie oferuje konkurencja, a bardzo usprawniają gre, u nas jest to wręcz podstawa. Do takich rzeczy możemy zaliczyć przechodzenie przez siebie graczy w pz, działające komendy do zmiany outfitu, emotowane czary, ilość fragów przy dawaniu look i inne funkcje.


gramy1.png

gramy4.png

gramy5.png

gramy6.png

3.png

5.png

4.png

2.png

6.png

 

Zapraszamy wszystkich do gry!
Utwórz nowe konto już dziś!

http://rexia.pl
Odnośnik do komentarza
  • Marchwj zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [8.60] KARAMY   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...