Skocz do zawartości

Jak przekonać rodziców by kupili mi PC.

ToJa123987

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 13 lat, od 3 lat posiadam komputer który jest bardzo słaby - np. Karta graficzna GT 730, Procesor intel I5 6400. Nie znam reszty specyfikacji ale trzeba przyznać że mój PC do najlepszych nie należy. Przy mojej ulubionej grze - CS:GO wyciąga ok. 100-130 fps i to przy low ustawieniach gry, ustawienia karty graficznej pod wydajność, wiele komend na fps oraz parametry startowe, i teraz pytanie jak namówić rodziców na nowy komputer? Dobrze się ucze w szkole, nie jestem uzależniony od komputera więc nic nie stoi na przeszkodzie by mi go kupili, ale wątpie ,że kupią mi go od tak. Dodam ,że chciałbym PC w cenie ok. 3000-3300 zł, wiem ,że moich rodziców stać na ten komputer tylko ,że trudno ich przekonać do takiego zakupu. Licze na waszą pomoc :)

Jak już makin tu patrzy to coś sie dzieje. Co to tematu to po co Ci komp za 3k? Myślisz że jak wydasz nie wiadomo ile kasy to komp bd śmigał nie wiadomo jak. Co roku jest nowa gra która ma większe wymagania.. Zapytaj ich wprost a jak powiedzą że nie to zagadaj do babci :D albo dalej pros i tyle 

oDYVDfv.gif
  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jak przekonać rodziców by kupili mi PC.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...