Skocz do zawartości

TS.ELEVATESPEAK.PL | Comeback! ♥


Elevate

Rekomendowane odpowiedzi

IP: ts.elevatespeak.pl

AWgdv36.png

Hej, cześć, siemanko. Pragnę Wam zaprezentować serwer, który był zapowiadany przez jakiś czas po jednej słabej akcji z poprzednią odsłoną. Tym razem skład Właścicieli serwera jest dużo mniejszy, zamiast nas dwojga, jestem ja sam. Prowadzenie serwera we dwoje powoduje wiele komplikacji, których tym krokiem postaram się pozbyć. Tak więc zapraszam do odczytu ? 

 

cSmOaTa.png

Skład CEO już znacie. Nową osobą, z którą współpracuje już jakiś czas jest Mesharsky, który obecnie adminstruje na stanowisku vCEO. Jako, że nasza współpraca jest już bardzo długa, ufamy sobie, tak też sądze, że owa osoba jest odpowiednia na owe stanowisko.

 

Naszym obecnym sponsorem jest Miszczu. Po wielu tygodniach szukania hosta, finalnie się udało. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie długa i owocna! ? 

Pragnę przypomnieć, że rekrutacja na administrację jest otwarta, wszystkie informacje znajdziecie na naszym serwerze (ts.elevatespeak.pl)

 

NQP6szh.png

Jesteśmy małym zespołem pracującym w pocie czoła nad naszym projektem. Przeszliśmy przez wiele tak zwanych 'faili'. Jest to nasza trzecia; a zarazem ostatnia odsłona serwera. Tym razem mniejmy nadzieję, że bez jakichkolwiek niespodzianek ? Dla ciekawskich, nasza pierwsza odsłona zakończyła się dawno temu po kilku godzinach od samego startu; powodem tego był nasz brak doświadczenia. Drugim przypadkiem był mój wspólnik, który zrezygnował z projektu, co zmusiło mnie do jego zawieszenia. Jako mała ekipa tworzymy małą 'rodzinę' która trzyma się blisko i wspólnie tworzy ten projekt. Owszem, jest nas mało, aczkolwiek posiadamy spore doświadczenie jak i nabywamy nowe dzień w dzień. Nie jesteśmy typem administracji, która ukrywa się na swoich kanałach, czy blokuje do siebie pw; lubimy rozmowy i zawsze jesteśmy dla Was gdy będziecie w potrzebie! ? 

 

MHhAOLc.png

Osobiście zdaję sobie sprawę z tego, że nasze poprzednie odsłony nie były jednymi z najlepszych, aczkolwiek staramy się i pracujemy nad projektem bez poddawania się. Dzień w dzień przybywa nam coraz to więcej ludzi. Myślę, że jak to przysłowie mówi; do trzech razu sztuka; dajcie nam szansę ? Jesteśmy w stanie zaoferować Wam... w sumie wszystko co inne serwery, lecz z dodatkową nutką komfortu. Jesteśmy tu i tworzymy to dla Was, nie dla nas, tak też wszystkie wasze propozycję są rozpatrywane pod względem użytkownika, a nie nas; twórców.

 

lJgrMNn.png

Nasz serwer oferuje wiele nowości jak ElevateEye o którym przeczytacie niżej. Administratorkę Yui; owa instancja jeszcze raczej nie była aktywna na jakimkolwiek serwerze(poprawcie, jeśli się mylę) Darmowe boty muzyczne dla gildii (max 4) oraz vipów (max 3) jak i dla stałych użytkowników (max 1) Dodatkowo jak na większości serwów darmowe kanały prywatne, vip, gildyjne. Doświadczoną administrację pracującą w pocie czoła. 

 

g7UEbuk.png

Po ukończeniu naszej cichej bety, serwer zostanie postawiony na mocnej maszynie. Stabilność to jeden z naszych priorytetów, tak też zapewnimy Wam go tak bardzo jak tylko będzie w stanie. Plany ukończenia bety są szacowane pod koniec czerwca, wtedy wszystko zostanie przeniesione na dużo mocniejsze maszyny.

Co do stabilności związanej z osobami, które niestety chcą nam zaszkodzić; o tym czytaj dalej ? 

 

eSFZh1f.png

ElevateEye...huh? Kilka osób wie, że od bardzo dawna pracuje nad systemem ElevateProtect który ma na celu w jakimś stopniu minimalizować szansę ataku czy też uszkodzenia serwera/strony www. Tak też od niedawna aplikacja została zaaktualizowana i przepisana pod serwer teamspeak. Jest to nowość; którą posiada bardzo mała ilość serwerów. Działania systemu niestety Wam nie przedstawię z oczywistych powodów, aczkolwiek tutaj kilka ciekawostek.

 

Spoiler
Cytat

** TIMESTAMP **
Date: 15/06/2018
Time: 02:30PM
Day: Friday
** TIMESTAMP **
log...
//log/
..log
[ ElevateEye Watchdog ] Wykryto wysoki ping(315ms) Packet Loss(8%): TeamSpeak EC_Zone:#3 ID: ec_poczekalnia
[ ElevateEye Watchdog ] Wykryto atak flood w strefie TeamSpeak EC_Zone:#3 ID: ec_poczekalnia
[ ElevateEye Watchdog ] User: Elevate, Grupa: 10(CEO), 2(querka) IP: xx.xx.xx.xx został zablokowany z powodu wykrytego ataku flood.


** TIMESTAMP **
Date: 15/06/2018
Time: 04:27PM
Day: Friday
** TIMESTAMP **
log...
//log/
..log
[ ElevateEye Watchdog ] Wykryto logowanie poprzez TELNET(10011) używając proxy/vpn, administrator musi potwierdzić logowanie poprzez kod wysłany na email.
[ ElevateEye Watchdog ] User: Elevate, Grupa: 10(CEO), 2(querka) IP: xx.xx.xx.xx wszedł na serwer używając proxy/vpn. Rangi zostaną nadane po potwierdzeniu akcji poprzez kod wysłany na email.
log...
//log/
..log

 

 

1VYQa1j.png

Administratorka Yui zawsze udzieli Ci pomocy! Pod koniec bety mamy nadzieję, że ukończymy ową instancję, która będzie Twoją pomocną dłonią gdy na serwerze braknie administracji online. Yui ma za zadanie dostarczyć Ci komfortu użytku naszego serwera, tak też będziesz mógł używać chatu z Yui i wysyłać jej komendy, takie jak !gildia - przeniesienie na kanał gildii, !prywatny - przeniesienie na kanał prywatny, !statystyki - Yui wyświetli Twoja statystyki takie jak: Czas online, wszystkie kanały na jakis posiadasz rangę, ilość połączeń z serwerem, ilość pkt, które potem możesz wymienić na nagrody takie jak specjalne kanały, customowe rangi itp. !cp - przeniesienie na centrum pomocy, !zapros <uidKolegi> - Yui przeniesie podane UID na Twój kanał oraz nada mu dostęp do kanału prywatnego/gildyjnego lub vip. (w przypadku kanału gildyjnego nada rangę gildyjną) i wiele więcej!

 

WZM7hab.png

Jak już jesteśmy przy temacie botów, posiadamy jeszcze kilka innych. ElevateEye | Watchdog jest to wyżej wymieniony system ElevateEye monitorujący serwer. ElevateEye | ChannelManager - zarządzenie kanałami prywatnymi, dodawanie nowych kiedy ich brakuje, nadawanie automatycznie poprzez centrum pomocy kanałów prywatnych itp.

 

LRE7FPR.png

Dziękujemy za odczyt. Mamy nadzieję, że zobaczymy Cię na naszym serwerze!

Licencja AAL zostanie zakupiona przy stabilnej ilości użytkowników (20-30)

 

IP: ts.elevatespeak.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum TS.ELEVATESPEAK.PL | Comeback! ♥   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...