Skocz do zawartości

Metin2 na dedykowanej karcie

Sebal734

Rekomendowane odpowiedzi

witam 

Pomoże ktoś mi bo nie mogę nigdzie znaleźć tematu, jak odpalić metina na dedykowanej karcie grafiki, zawsze odpala mi z zintegrowanej, gdy włacze 2 metki na raz juz mam lagi i naprawde mi to utrudnia granie

Posiadam kartę zintegrowana Intela a dedyk NVidia GeForce 1050 

z dedyka nigdy nie chce mi odpalić, próbowałem i z Procesorem graficznym Nvidia o dużej wydajności ale i tak odpala z intela bo widze po aktywnosci karty graficznej

pomocy z góry dziekuję

• 1 miesiąc temu...

Jeśli masz podpięty monitor do dedykowanej karty, nie ma możliwości, aby cokolwiek odpalić za zintegrowanej. Powinna być w uśpieniu. Tym bardziej, ze sterowniki masz wgrane zapewne tylko do nVidii.

Zawsze możesz wyłączyć integrę dla pewności w biosie.

Uruchom z procesorem graficznym nie działa ponieważ uruchamiasz nim patcher, nie plik .bin.

Wchodzisz w Panel sterowania NVIDIA zakładka "Ustawienia programu" i dodajesz tam binkę ustawiając dla niej dedykowaną kartę graficzną.

Wiem, że kolega @Dyzson odkopał temat, ale zostawiam to tutaj na wszelki, gdyby ktoś, kiedyś miał ten problem.

74f31dbf1675f.jpg

• 6 miesięcy temu...

Przepraszam ze dopiero odpisuje, gdyż myślałem ze nikt mi nie pomoże 

@Dyzson korzystam z laptopa nie mam podpiętego monitora dodatkowego.

Borykam się z tym problemem od nowości mojego laptopa. Próbowałem na wszelkie sposoby jakoś wymusić żeby z dedyka odpalało ale no nie mam sił już na to, a jest to spory problem bo wreszcie mi się procek spali. Zobaczcie nie mam słabego lapka a jednak z metinem są problemy.

Bez tytułu.png

Na SS jak widać są odpalone 3 metiny a akrtywności karty brak... @Ups... możesz mi bliżej wytłumaczyć jak dodać tą binke? Albo może ktoś się borykał z tym problemem i udało mu się to naprawić?

podeślijcie jakieś linki co i jak może uda mi się to naprawić.

A jak u was na lapkach z kartą nVidii? podeślijcie na ss czy aktyna jest u was karta czy macie ten sam problem.

@Ups... zrobiłem tak jak napisałeś, zmieniłem plik .bin na .exe i tu taki zonk... :/Bez tytułu.png

ale zaraz coś jeszcze spróbuje zrobić, może pójdzie bo czytałem coś o tych uprawnieniach

Niestety nie mam pomysłu jak odpalić metka z dedykowanej kary... opisze co zrobiłem

-przeinstalowałem metina na dysk C ten z windowsem 

-zmieniłem plik metina z .bin na .exe 

-zainstalowałem nowe sterowniki grafiki ze strony nvidii

-wyłączyłem kontrola użytkownika 

-grzebałem w panelu nvidia i ustawiłem żeby wszystko odpalało z dedyka i odpala, tylko nie metina -,- 

a z metinem wygląda tak, gdy biorę uruchom z procesorem graficznym nvidii to mam...111.png

dodaje jakie mam ustawienia w panelu sterowania nvidii

222.png333.png444.png

a wy jak macie? odpala wam metin na lapku z dedyka? i jaki macie system operacyjny?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Metin2 na dedykowanej karcie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...