Skocz do zawartości

Karta Graficzna do 500zł

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 370 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam wszystkich, kieruje się do was z pytaniem czy udało by mi się zakupić karte graficzna za 500zł która pozwoliła by mi zagrać w no nie najnowsze gry ale na dosyć okej poziomie czyli tych 60fps, zależało by mi aby była nową grafiką nie używaną. Gdy którym musiała by stawić czoła to gta 5/ cs go/ ew jakiś farcry 4. Nie chodzi mi tu aby grać na full detalach, tylko żeby na pełnym oknie jakoś płynnie się w nią grało.  Z góry bardzo dziękuję wszystkim za pomoc! 

Pani Kasia

Z nowych kart nie kupisz nic w tym budżecie żeby gta 5 chodziło ci w 60fps. Najtańsza karta która umożliwi ci grę w 60fps to gtx 1050ti który kosztuje +-800zł.

No najlepiej to było by dołożyć przynajmniej to gtx 1050. Jak nie dasz rady dołożyć to ja osobiście bym uzbierał więcej kasy i kupił coś mocniejszego typu gtx 1050ti.

A jeżeli chcesz się bawić w tym budżecie to może gt 1030 da rade w tych troszkę starszych grach na najniższych przy 60 klatkach, ale reki uciąć sobie za to nie dam.

MOBO: Gigabyte GA-B85M-D3H CPU: Intel CORE i5-4460 GPU:  Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming RAM: G.Skill DDR3 8GB RipjawsX 1600MHz CL7  

PSU: Thermaltake Smart SE 630W HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: ADATA Premier Pro SP920 CASE: Raijintek Arcadia Monitory: AOC i2369vm ; Iiyama E2481HS

Pani Kasia

1030 nie ma co szkoda na to kasy tylko 1050 ale najlepiej 1050ti Palit GeForce GTX 1050 Ti DUAL 4GB 789 zł https://www.x-kom.pl/p/426410-karta-graficzna-nvidia-palit-geforce-gtx-1050-ti-dual-4gb-gddr5.html

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

Za tyle to MSI GeForce GTX 1050 OC V1 2GB z podwójnym wentylatorkiem :) https://www.x-kom.pl/p/391391-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-gtx-1050-oc-v1-2gb-gddr5.html z kodem kibicujemy-naszym będzie 30 zł taniej

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 370 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...