Skocz do zawartości

Szukam składu do teamu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panie, Panowie, koleżanki i koledzy

Na początku wypadałoby się przedstawić i uświadomić osoby z którymi mam współpracować jakim człowiekiem jestem i czego chcę, ale nie zrobię tego. Nie przedstawie się więc, zostawię sobie ten punkt dla ludzi, którzy zdecydują się na współpracę. Jedynie co musicie wiedzieć to jestem mega wymagający, więc nie podejmę rękawic z osobą, która oferuje mi  byle chłam.

Kogo poszukuję ?
Każdego kto ma umiejętności, pomysł, wizje, ludzi którzy są skłonni do współpracy i spełnienia poniekąd moich oczekiwań. Nie muszą być to osoby koniecznie pełnoletnie, aczkolwiek taka osoba za swoje usługi nie otrzyma zapłaty takiej jaka być powinna, ze względu na ograniczenia prawne.

Czego poszukuję ?

Czegoś unikatowego !
Każdemu grafikowi, programiście, który zaoferuje mi odgrzewane kotlety podziękuję, nie marnujcie mojego czasu i przede wszystkim swojego - szanujmy się.

Od razu podziękuję osobie, która zajmuje się reklamą, gdyż ten wakat jest już zajęty. Osoby takie jak np, Youtuberzy znani w branży, chcąc podjąć współpracę będą mogli nawiązać kontakt z człowiekiem, który zajmie się jej oprawą.

Najważniejsze !
Co ja mogę zaoferować ?

- Sprzęt na którym miałby się oprzeć cały projekt

2x Procesor Intel Xeon Platinum 8176 (2,1 / 3,8 GHZ)
2x dysk NVMe Samsung 960 PRO o pojemności 2TB
256GB Ram DDR4 ECC 2400 MHZ

- Kolejną rzeczą są pieniądze ( tutaj nie sądzę bym był w stanie czymś zaskoczyć, bo to ma każdy kto chce coś otworzyć)

- Posiadam własną działalność więc skonstruowanie umowy na zawarcie współpracy nie stanowią problemu

Proszę o kontakt za pomocą email : [email protected]

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

• Aive zmienił(a) tytuł na Szukam składu do teamu
  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Szukam składu do teamu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...