Skocz do zawartości

Pomoc z fps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z CSem, a dokładniej mówiąc FPSami. Jeszcze 2 miesiące temu grając w CSa miałem 250+ fps, w zamkniętych pomieszczeniach 300+. Po miesiącu przerwy od gry, wbijam na MM czy faceit i fps wachają się od 90 do 140. W pomieszczeniach czasami skoczy do 200. Zastanawia mnie skąd ten spadek fps. Ustawienia mam na low. Szukałem w różnych poradnikach jak to ogarnąć, niestety nic nie pomaga.

Do robiłem: Czyszczenie kompa w środku, czyszczenie clenereami i antywirusem, zabawa w zmiany ustawień czy rozdziałki (o dziwo czy gram 4:3 czy full HD fps są na identycznym poziomie), sterowniki mam wszystkie aktualne, reinstalowałem CSa, procek się nie grzeje.

Mój komp i5-6500 cpu @3.2 ghz, 16ramu, geforce gtx 1070.

Nie wiem czy to wina monitora bo mam 144hz i gdy fps spadają do 120 i mniej, gra staje się niepłynna, widać wyraźne skoki.

Czy ktoś miał podobny problem, lub ma jakieś pomysły jak mogę to ogarnąć?

Dodam, że zmaina ustawień z low na ultra niewiele daje, różnica w fps prawie się nie różni. Wygląda to tak jakby coś blokowało te FPsy (wpisana komenda max_fps 0).

Bardzo proszę o pomoc i jakieś rady.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pomoc z fps   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...