Skocz do zawartości

Ts.Boxdel.pl - Ta sama rozrywka co wcześniej

podpalacztv

Rekomendowane odpowiedzi

83fc95b5a38e3.png

Mam wielką przyjemność zaprezentować Wam reaktywacje serwera TeamSpeak3 który nazywa się Ts.Boxdel.pl.
Nasza Administracja to grupa doświadczonych oraz przestrzegających regulaminu osób.
Użytkownicy korzystający z naszego serwera mają gwarancję szybkiej i sprawnej pomocy ze strony Administratorów.

Odpowiadając na wszystkie zarzuty o "reklamowanie się boxdelem" dodam że serwer nie ma nic wspólnego z boxdelem i jestem wcześniejszym współwłaścicielem ostatniej odsłony serwera "ts.boxdel.pl"

Serwer jest na równie wysokim poziomie co jego pierwotna odsłona :) (wiekszość administracji to ci sami ludzie jak również miejsce hostowania itd.)

Co oferujemy:
• Ilość slotów: 512
• Serwer jest online: 24/7
• Profesjonalna i miła administracja
• Darmowe kanały Prywatne
• Niskie pingi
• Najlepsze systemy bezpieczeństwa
• Szybka i sprawna pomoc !
• Pokoje muzyczne
Pozdrawiamy i zapraszamy IP: TS.BOXDEL.PL

@up Ale ja przecież pisałem że jestem byłym współwłaścicielem ts.boxdel.pl :( i że odcinamy się od wszelkiego co związane aktualnie ja mam tą domene więc taki mały poboczny projekt mój będzie stał nawet jak mało ludzi będzie. Wiec pomyśl skoro mam domenę i ogarniałem wcześniejszy ts.boxdel.pl to czemu miałbym nie otwierać? Skoro wtedy pomagałem i poświęciłem czas na niego i wg

• 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Ts.Boxdel.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...