Skocz do zawartości

Szukam osób/Współwłaściciela! do rozwiniętego projektu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam paru osób posiadające dobrą umiejętność budowania lub konfiguracji pluginów. Nie wymagam żadnego wkładu finansowego jedynie umiejętności wspomnianych na początku oraz dojrzałości i przede wszystkim cierpliwości. Chce stworzyć ciekawy serwer FreeBuild z domieszką role play i RPG czyli w skrócie trzy wioski, prace, ekonomia, zmienne ceny, wynajem budynków, kupno sprzedaż, duża interakcja miedzy graczami. Serwer na którym będzie można spędzić kilkadziesiąt godzin nie nudząc się. Na początek współpracy nie oferuje zapłaty jednakże po dłuższej współpracy jasne że tak, serwer nie będzie nastawiony na vipy svipy i inne bzdety, żadnych "diaxów za sms". Serwer będzie posiadał forum na którym będę opisywał postęp, forum zostanie udostępnione niedługo.

Od razu zaznaczam! Pracuję i raz jestem 1h a raz 6h, wiele osób z którymi współpracowałem nie mogły tego zaakceptować i takim osobą z góry dziękuję, proszę nie pisać. aa... zapomniałbym i również pięknie dziękuje osobą "a serwer to na VPS czy dedyku?" oraz ZAZNACZAM nie daje dostępu na początku od razu do ftp itp.

Tak wiec na koniec zapraszam jeżeli chcecie stworzyć coś ciekawego, macie pomysł, piszcie śmiało.

5 godzin temu, TheWiktorS_PL napisał:

Chętnie pomogę przy serwerze. Mam duże doświadczenie przy budowaniu jak i przy pluginach. Chętnie pokaże swoje umiejętności. Tworzyłem nie jeden serwer, mam 15 lat. :)

Zapraszam do kontaktu priv 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Szukam osób/Współwłaściciela! do rozwiniętego projektu.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...