Skocz do zawartości

Problem ze zwierzakiem Almadia.pl

Rossoneri94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postaram się opisać swój problem w miarę klarownie. 

Jak w temacie, gram na serwerze Almadia.pl gdzie jest możliwość kupienia z Item Shopu specjalnego zwierzaka do expa. Daje on 40% bonus przeciw trzem rodzajom kreatur występujących na serwerze. Owego zwierzaka nie można expić, ulepszać etc. Tu dochodzimy do sedna problemu. Mianowicie po przywołaniu pet nie dodaje mi bonusów a w statystykach gdy zdejmę eq pokazuje -40% ale faktycznie nie zmniejsza dmg.

Czy mogę jakoś to naprawić?

Probowałem sprzedawać z konta na konto, wyrzucić i podnieść, chowałem do magazynu oraz korzystałem z opcji na stronie serwera aby odbugować postać alecbez rezultatu.

Dodam również że na specjalnych mapach tzw. Dungeonach, których na serwerze jest 9 pet działa bez zarzutu.

Sprawdź, czy masz to samo DMG bez peta i z petem, bo w statystykach może pokazywać źle, a napisałeś tylko, że nie zmniejsza - może zwiększa poprawnie, tylko wyświetla źle.

Jeśli jednak zwierzak nic nie daje, to lepiej napisz temat na serwerowym forum i tam spytaj, czy aby na pewno działa poprawnie, bo na to pytanie najlepiej odpowie Ci administrator.

• 1 miesiąc temu...

Zapewne tym petem jest azrael który niestety jest zbugowanym petem i nie działa poprawnie jak powinien. Alduin jest petem do expa który działa bez żadnych problemów oraz krokodyl pozdrawiam :)

''Drodzy gracze no litości. Trzeba wielkiej naiwności. Aby ściagnąc keyloggera. I zaczynac znów od zera. Na nic płacze, na nic żale. Tylko expic trza wytrwale. Bo ci GM konta nie da. Więc ogólnie bieda... bieda.''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem ze zwierzakiem Almadia.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...