Skocz do zawartości

Problem ze zwierzakiem Almadia.pl


Rossoneri94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postaram się opisać swój problem w miarę klarownie. 

Jak w temacie, gram na serwerze Almadia.pl gdzie jest możliwość kupienia z Item Shopu specjalnego zwierzaka do expa. Daje on 40% bonus przeciw trzem rodzajom kreatur występujących na serwerze. Owego zwierzaka nie można expić, ulepszać etc. Tu dochodzimy do sedna problemu. Mianowicie po przywołaniu pet nie dodaje mi bonusów a w statystykach gdy zdejmę eq pokazuje -40% ale faktycznie nie zmniejsza dmg.

Czy mogę jakoś to naprawić?

Probowałem sprzedawać z konta na konto, wyrzucić i podnieść, chowałem do magazynu oraz korzystałem z opcji na stronie serwera aby odbugować postać alecbez rezultatu.

Dodam również że na specjalnych mapach tzw. Dungeonach, których na serwerze jest 9 pet działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź, czy masz to samo DMG bez peta i z petem, bo w statystykach może pokazywać źle, a napisałeś tylko, że nie zmniejsza - może zwiększa poprawnie, tylko wyświetla źle.

Jeśli jednak zwierzak nic nie daje, to lepiej napisz temat na serwerowym forum i tam spytaj, czy aby na pewno działa poprawnie, bo na to pytanie najlepiej odpowie Ci administrator.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zapewne tym petem jest azrael który niestety jest zbugowanym petem i nie działa poprawnie jak powinien. Alduin jest petem do expa który działa bez żadnych problemów oraz krokodyl pozdrawiam :)

''Drodzy gracze no litości. Trzeba wielkiej naiwności. Aby ściagnąc keyloggera. I zaczynac znów od zera. Na nic płacze, na nic żale. Tylko expic trza wytrwale. Bo ci GM konta nie da. Więc ogólnie bieda... bieda.''

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający forum Problem ze zwierzakiem Almadia.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...