Skocz do zawartości

[Zapowiedź][4Fun/PvP] Avalter.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam obejrzeć prezentacje, skoro jest ona niedostępna?

Q0kDQAp.png

Nie będę specjalnie zakładać konta żeby obejrzeć prezentację.

No i wasze forum dla gościa wygląda tak:

BHMof9S.png

bez kitu. To są jakieś jaja. 

Nie wróżę temu serwerowi świetlanej przyszłości

skeu5zr.png

wykończę cię jak podatki.

5 minut temu, NenSto12345 napisał:

Oj te hejty ; ) mnie to już nie kręci kto będzie chciał to wbije, nie zmuszamy graczy kto lubi styl  4fun/pvp to sobie zobaczy.

Hejty? No błagam ;) Chyba nie wiesz co to jest hejt. 

PS. Mądrze dac zapowiedź serwera i nie pomyśleć o tym, że najważniejsze jest wpisać date startu. Pozdrawiam! juz widac ze na odpierdziel bedize walone wszystko bo administrator taki mózg 2/10

5 minut temu, GACONIUSBM napisał:

Hejty? No błagam ;) Chyba nie wiesz co to jest hejt. 

PS. Mądrze dac zapowiedź serwera i nie pomyśleć o tym, że najważniejsze jest wpisać date startu. Pozdrawiam! juz widac ze na odpierdziel bedize walone wszystko bo administrator taki mózg 2/10

Oj pojechałeś teraz po ambicji normalnie " mózg 2/10 Oraz IQ2000 " nie za dużo, dobra koniec dyskusji pisz co uważasz.

Okej, ja rozumiem, że wolicie wrzucić prezentację u siebie, bo tutaj może nie wyglądać tak dobrze/może popsuć się jakość grafik/jakikolwiek inny powód, ale skoro chcecie mieć na naszym forum zapowiedź, to dajcie ją jako ogólnodostępną. Większość osób, w tym ja, nie zamierza zakładać konta na waszym forum po to, aby zobaczyć prezentację.

Albo w ciągu następnych 24h prezentacja stanie się widoczna bez konieczności podawania swoich danych i rejestrowania się gdzieś, albo temat trafia do kosza.

• Aive zmienił(a) tytuł na [Zapowiedź][4Fun/PvP] Avalter.pl

pliki netmetina? W sumie to nic ciekawego, po paru godzinach gry (zależy jak z expem) w m1 bedzie przeafczenie xD druga sprawa - przy takiej ilości hp i niektórych bonów 1-5 ciężko o balans, pvp KLASA vs KLASA bedzie kwestią kryta. 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź][4Fun/PvP] Avalter.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...