Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wejść na serwer Minecraft - z drugiego kompa wchodzę bez trudu.


frezka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam taki problem z jednego komputera wchodzę na serwer bez trudu a z komputera z wintows 7 32 bity już nie. Za każdym razem mam inny błąd nie wiem o co chodzi. Wyłączyłem już nawet zaporę sieciową i dalej to samo.

 

Proszę o pomoc. 

IMG_20180517_165745.jpg

 

IMG_20180517_165754.jpg

IMG_20180517_165807.jpg

IMG_20180517_172007.jpg

Opublikowano

Wyłącz w opcjach VBO i zmniejsz odległość renderowania terenu.

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Opublikowano
39 minut temu, dawidex335 napisał:

Wyłącz w opcjach VBO i zmniejsz odległość renderowania terenu.

po wyłączeniu VBO nawet tryb jednoosobowy przestał działać...

 

Zauważyłem że w lanie też nie działa gra. na laptopie uruchomiłem grę w lanie i crash gry na kompie. Wyświetliło się tylko na laptopie że gracz doszedł do gry a po sekundzie że opuścił grę.

Opublikowano
12 minut temu, frezka napisał:

po wyłączeniu VBO nawet tryb jednoosobowy przestał działać...

 

Zauważyłem że w lanie też nie działa gra. na laptopie uruchomiłem grę w lanie i crash gry na kompie. Wyświetliło się tylko na laptopie że gracz doszedł do gry a po sekundzie że opuścił grę.

Wyłącz firewala i antywirusa. Jeśli to nie pomoże usuń folder .minecraft i na nowo uruchom launcher ;) 

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Opublikowano
57 minut temu, dawidex335 napisał:

Wyłącz firewala i antywirusa. Jeśli to nie pomoże usuń folder .minecraft i na nowo uruchom launcher ;) 

zrobione... to samo tryb jedno osobowy działa bez zarzutu. ale ani lan ani serwer już nie. Połączenie jest normalne strony się ładują. wykrywa serwer więc to coś innego a nie chce mi się formata robić jak nie wiem czy to pomoże...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...