Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki z mikrofonem do 200 zł


dawid23z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tych co miałem polecam Gamecom 780 ( dobry mikrofon i dźwięk tak samo ) i genesis hx66 oba modele na usb.

Opublikowano

Dołóż 40 zł i będziesz mieć zajebiste słuchawki HyperX Cloud

34fmy4o.jpg

Nie dyskutuje z debilami, najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by nastepnie pokonać doświadczeniem... :rolleyes:  <3

 

Opublikowano

HyperX cloud jak najbardziej godne polecenie, tylko troszke poza budżet :D

 

Na oleole są jakieś słuchawki które normalnie kosztują 250+ pln i do tego gra. Za 199pln przy płatności VISA checkout z kodem znożkowym VISA50  https://www.oleole.pl/sluchawki-z-mikrofonem/trust-gxt-383-dion-7-1.bhtml . Tyle że niewiem jak one grają, mikrofon podobno mają dobry.

 

 

#1  MOBO: Gigabyte GA-B85M-D3H CPU: Intel CORE i5-4460 GPU:  Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming RAM: G.Skill DDR3 8GB RipjawsX 1600MHz CL7  

PSU: Thermaltake Smart SE 630W HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: ADATA Premier Pro SP920 CASE: Raijintek Arcadia Monitory: Iiyama E2481HS

#2  MOBO: Gigabyte B450 AORUS ELITE CPU: AMD Ryzen 5 2600 GPU: Gigabyte GeForce RTX 2060 OC RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 16 GB 3200MHz  CL16  

PSU: SilentiumPC Vero M2 600W  SSD: SSD Silicon Power Ace A55 512GB CASE: SilentiumPC Regnum RG4T  Monitory: Acer Nitro VG240YUbmiipx

Opublikowano
Dnia 12.05.2018 o 10:01, stenziu napisał:

Dołóż 40 zł i będziesz mieć zajebiste słuchawki HyperX Cloud

Na RTV AGD niedostępna dostawa kurierem i niedostępne w sklepach w moim mieście :( 

Opublikowano

HyperX Cloud mogą być reszta to słabe słuchawy :/ 

ISK HF2010 https://www.x-kom.pl/p/420237-sluchawki-przewodowe-isk-hf2010.html + Zalman ZM-MIC1 https://www.x-kom.pl/p/332857-mikrofon-zalman-zm-mic1.html super zestaw za 150 zł! ISK robi świetne słuchawki 

 

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...