Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podłączanie monitora


xxjor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, ostatnio wszedłem w posiadanie dodatkowego monitora i planowałem sobie go podłączyć do kompa w celu uzyskania multiscreen'a. Na początku próbowałem zrobić to na włączonej integrze, ponieważ nie miałem kabla żeby podłączyć pod grafę. W teorii powinno działać (procek na to pozwala) w praktyce dupa. Mniejsza z tym. Postanowiłem kupić dodatkowy kabel. Pozostały mi sloty na USB, HDMI i 2 DisplayPort'y. Podjąłem decyzję żeby kupić kabel hdmi vga (ponieważ monitor ma wejścia na dvi i vga). Jak się okazało znowu dupa. Nie wiem w tej chwili czy ja zrobiłem głupotę kupując taki kabel bo to nie ma prawa działać, czy też trafił mi się wadliwy kabel ponieważ obrazu nie dostaję nawet na podpiętym 1 monitorze. Jeżeli wina wynika z tego, że jestem debilem to pozdrowienia dla wszystkich śmiejących się przed monitorami, natomiast jeżeli to mogłoby działać to czy to wina kabla, czy jest jeszcze jakaś inna przyczyna. Z góry dzięki :).

Opublikowano

Nie podłącza sie monitorów pod integrę jak nie umiesz konfigurować bios i sterowniki pod multi , powinny być obydwa monitory podłączone pod dedykowaną kartę.  Integrę najlepiej wyłączyć w biosie. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...