Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sztosik telefon, który ma wszystko czego dusza zapragnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc tak, potrzebuje telefonu z:

- dobrym procesorem;

- minimum 4GB RAM, może być 6

- dual Sim + slot SD (łącznie 3 sloty)

- NFC

- Złącze mini-jack 

 

Najlepiej jakiś huawei/honor, bo samsungami gardze xD 

a OnePlus to jakieś noname

 

BO MNIE UJ STRZELI Z TYMI TELEFONAMI. Jak ma jedno to nie ma drugiego, a ja nie moge żyć bez w/w rzeczy.

Cena w granicach rozsądku, bo nie chce wyrzucić 3/5k na telefon xdddddd

 

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

Huawei P20 Lite - 4 RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, dual sim, złącze na karty sd, procesor typowy dla Huawei, NFC i złącze. Całkiem nowa propozycja i podobno jeden z najlepszych modeli ze średniej półki cenowej. Około 1,6k w zwykłych marketach, pewnie w internecie da się dorwać trochę taniej.

Huawei Mate 10 Dual Sim - w sumie podobnie jak wyżej, z tym, że ma baterię o pojemności aż 4000 mAh (gdzie P20 Lite to "jedynie" 3000 mAh), odrobinę większy i lepszy wyświetlacz. Przy okazji jest też droższy i trudniej dostępny - znalazłam tylko za ~2k, może da się dostać taniej. 

Honor View 10 - spełnia wymagania, ponadto bateria 3750 mAh, największy i zarazem najsłabszy wyświetlacz. Koszt zbliżony do poprzednika.

Gdybym miała wybierać z tej trójki, patrząc na Twoje wymagania, brałabym pierwszy. Ma wszystko o czym wspomniałaś, bardzo dobry wyświetlacz, przyzwoitą baterię i dopiero niedawno miał premierę.

Opublikowano
36 minut temu, Aive napisał:

Huawei P20 Lite - 4 RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, dual sim, złącze na karty sd, procesor typowy dla Huawei, NFC i złącze. Całkiem nowa propozycja i podobno jeden z najlepszych modeli ze średniej półki cenowej. Około 1,6k w zwykłych marketach, pewnie w internecie da się dorwać trochę taniej.

Huawei Mate 10 Dual Sim - w sumie podobnie jak wyżej, z tym, że ma baterię o pojemności aż 4000 mAh (gdzie P20 Lite to "jedynie" 3000 mAh), odrobinę większy i lepszy wyświetlacz. Przy okazji jest też droższy i trudniej dostępny - znalazłam tylko za ~2k, może da się dostać taniej. 

Honor View 10 - spełnia wymagania, ponadto bateria 3750 mAh, największy i zarazem najsłabszy wyświetlacz. Koszt zbliżony do poprzednika.

Gdybym miała wybierać z tej trójki, patrząc na Twoje wymagania, brałabym pierwszy. Ma wszystko o czym wspomniałaś, bardzo dobry wyświetlacz, przyzwoitą baterię i dopiero niedawno miał premierę.

z tego co widzę to wszystkie mają hybrydowy dual czyli 2 sim albo 1 sim + sd, a ja potrzebuje 2 sim + sd :( 

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano
8 minut temu, Evil Smile napisał:

z tego co widzę to wszystkie mają hybrydowy dual czyli 2 sim albo 1 sim + sd, a ja potrzebuje 2 sim + sd :( 

Jeszcze troszkę poszukałam i nie mam zbyt dużo propozycji - nie za bardzo jest w czym wybierać przy tych wymaganiach :s

Xiaomi Redmi S2 - niedługo będzie miał premierę, ale nie ma NFC - jest za to bardzo tani (<1k, bo już jest na aliexpress).

Asus Zenfone 5 lite - byłby fajną propozycją gdyby nie to, że nie wiadomo, czy w ogóle dostaniesz go w Polsce. :v

Samsung Galaxy A7 Dual Sim - wiem, że samsung, dlatego tak tylko informacyjnie tu wstawiam.

Jeśli z Twoimi wymaganiami nie można negocjować, to ogólnie słabo to widzę, no chyba, że jeszcze o jakiejś firmie zapomniałam, ale sprawdziłam już nawet te typowo chińskie modele. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Aive napisał:

Jeszcze troszkę poszukałam i nie mam zbyt dużo propozycji - nie za bardzo jest w czym wybierać przy tych wymaganiach :s

Xiaomi Redmi S2 - niedługo będzie miał premierę, ale nie ma NFC - jest za to bardzo tani (<1k, bo już jest na aliexpress).

Asus Zenfone 5 lite - byłby fajną propozycją gdyby nie to, że nie wiadomo, czy w ogóle dostaniesz go w Polsce. :v

Samsung Galaxy A7 Dual Sim - wiem, że samsung, dlatego tak tylko informacyjnie tu wstawiam.

Jeśli z Twoimi wymaganiami nie można negocjować, to ogólnie słabo to widzę, no chyba, że jeszcze o jakiejś firmie zapomniałam, ale sprawdziłam już nawet te typowo chińskie modele. 

ja pitole, ale badziewia. xD 

myślałam nad tym S2, ale on ponoć ma nie mieć NFC. :/ 

Asus i Samsung to sziet. :(

 

Only Huawei, Honor, Xiaomi, Meizu (o ile sie znajdzie).

 

Niestety jeszcze przez 2 lata muszę mieć duala + sd, bo dałam sie wpakować w umowe z plusem xD 

A telefon zmieniam średnio co pół roku i dostałabym pierdolca jakbym musiala przerzucać wszystko

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

Nie ma takich smartfonów jakich wymagasz :13_upside_down: Kup jakiś z OTG, będziesz sobie trzymać dane na pendrive i przenosić sobie dane z jednego smartfona na inny :P

Opublikowano
Dnia 10.05.2018 o 17:26, Mario1990 napisał:

Nie ma takich smartfonów jakich wymagasz :13_upside_down: Kup jakiś z OTG, będziesz sobie trzymać dane na pendrive i przenosić sobie dane z jednego smartfona na inny :P

Są, po prostu marka mi nie odpowiada xD 

wykończę cię jak podatki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to aż tyle danych potrzebujesz ? Tak w ogóle to w jakiej kwocie Twój budżet się zamyka na telefon ? 64 gb pamięci wbudowanej Ci nie wystarczy ?

Opublikowano
Dnia 23.05.2018 o 23:40, fm_master napisał:

to aż tyle danych potrzebujesz ? Tak w ogóle to w jakiej kwocie Twój budżet się zamyka na telefon ? 64 gb pamięci wbudowanej Ci nie wystarczy ?

2,5 max.

jak ja mam karte 128gb xD 

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

Wiem, że to do końca nie jest to czego szukasz, ale zastanów się nad Huaweiem P20 Pro. Na OLX spokojnie znajdziesz oferty za 2500-2800 zł (sam ostatnio sprzedawałem). Jest to śliczny flagowiec Huaweia, który posiada 6 GB ramu, 8 rdzeniowy (2,4 Ghz) procesor i jeden z najlepszych, a prawdopodobnie nawet najlepszy aparat fotograficzny (w smartfonach) na aktualnym rynku. Bazowo jest to dual sim, ale niestety nie posiada możliwości wrzucenia tam karty SD. Telefon ma zazwyczaj 128 GB wbudowanej pamięci, więc starczy Ci tak czy siak. Minusem jest też brak mini jacka, ale raczej nie zdarzy Ci się sytuacja, w której będziesz chciała ładować telefon i używać słuchawek jednocześnie (ale producent dorzuca przejściówkę z USB C na mini-jack), ponieważ bateria jak na 6 calowy wyświetlacz trzyma naprawdę długo - średnio 2 dni w cyklu mieszanym, poza tym posiada szybkie ładowanie (mój od 0 do 100% ładuje się w ok. 75 min). Poza tym zawsze są jeszcze słuchawki bezprzewodowe.

 

W tym budżecie telefony, które pociła Ci @Aive nie mają większego sensu. Dołóż po prostu z 200-300 złotych do swojego maksymalnego budżetu lub poczekaj z miesiąc. Ceny P20 Pro lecą na pysk, ponieważ dużo osób bierze je na abonament, po to żeby je później sprzedać. Zaznaczam, że jeśli zdecydujesz się na zakup telefonu z OLXa czy Alledrogo pytaj zawsze o miejsce zakupu. Jeśli telefon był brany przez kogoś na abonament (po prostu z salonu), patrz tylko na ludzi, którzy brali telefony w Play. Play jako jedyny nie blokuje telefonów, w razie nie opłacenia abonamentu przez osobę, która go wzięła. 

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

Idealnym telefonem co do opisu będzie samsung galaxy j5 2017 :), dual sim i dodatkowo microsd, nfc, ogólnie fajna bateria (cały dzień przy ostrym użytkowaniu). Ma minijack, tylko ramu ma 3gb ale powiem tak że nawet w wymagających grach daje radę.

 

 

Czego tutaj szukasz?

 

 

Opublikowano
17 godzin temu, Ups... napisał:

Wiem, że to do końca nie jest to czego szukasz, ale zastanów się nad Huaweiem P20 Pro. Na OLX spokojnie znajdziesz oferty za 2500-2800 zł (sam ostatnio sprzedawałem). Jest to śliczny flagowiec Huaweia, który posiada 6 GB ramu, 8 rdzeniowy (2,4 Ghz) procesor i jeden z najlepszych, a prawdopodobnie nawet najlepszy aparat fotograficzny (w smartfonach) na aktualnym rynku. Bazowo jest to dual sim, ale niestety nie posiada możliwości wrzucenia tam karty SD. Telefon ma zazwyczaj 128 GB wbudowanej pamięci, więc starczy Ci tak czy siak. Minusem jest też brak mini jacka, ale raczej nie zdarzy Ci się sytuacja, w której będziesz chciała ładować telefon i używać słuchawek jednocześnie (ale producent dorzuca przejściówkę z USB C na mini-jack), ponieważ bateria jak na 6 calowy wyświetlacz trzyma naprawdę długo - średnio 2 dni w cyklu mieszanym, poza tym posiada szybkie ładowanie (mój od 0 do 100% ładuje się w ok. 75 min). Poza tym zawsze są jeszcze słuchawki bezprzewodowe.

 

W tym budżecie telefony, które pociła Ci @Aive nie mają większego sensu. Dołóż po prostu z 200-300 złotych do swojego maksymalnego budżetu lub poczekaj z miesiąc. Ceny P20 Pro lecą na pysk, ponieważ dużo osób bierze je na abonament, po to żeby je później sprzedać. Zaznaczam, że jeśli zdecydujesz się na zakup telefonu z OLXa czy Alledrogo pytaj zawsze o miejsce zakupu. Jeśli telefon był brany przez kogoś na abonament (po prostu z salonu), patrz tylko na ludzi, którzy brali telefony w Play. Play jako jedyny nie blokuje telefonów, w razie nie opłacenia abonamentu przez osobę, która go wzięła. 

Zastanawiałam się nad nim, ale te wcięcie ugh. Da się to ukryć? Właśnie średnio zadowala mnie fakt braku mini-jacka, natomiast brak slotu SD jestem w stanie przeboleć. 

Jak już bym brała to pewnie z jakiegoś media expert czy innego euro na kiju. 

3 godziny temu, matikmz napisał:

Idealnym telefonem co do opisu będzie samsung galaxy j5 2017 :), dual sim i dodatkowo microsd, nfc, ogólnie fajna bateria (cały dzień przy ostrym użytkowaniu). Ma minijack, tylko ramu ma 3gb ale powiem tak że nawet w wymagających grach daje radę.

Nie nie, samsung odpada. 3GB ramu to stanowczo za mało, aktualnie mam i dostaje białej gorączki. :)

Minimum 4, najlepiej 6.

1 godzinę temu, cedemi napisał:

Dla mnie idealnym telefonem jest "xiaomi redmi note 5a". :D 

Po pierwsze - uzasadnij.

Po drugie - 2GB ramu, stanowczo out.

 

 

Coś ktoś jest mi w stanie powiedzieć o Honor View 10? :D 

Tyle, że nie jest on oficjalnie zaprezentowany w polszy, więc jedynie allegro czy inne serwisy na kiju. Opłaca się? :( 

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano
Dnia 2.06.2018 o 18:50, Evil Smile napisał:

Zastanawiałam się nad nim, ale te wcięcie ugh. Da się to ukryć? Właśnie średnio zadowala mnie fakt braku mini-jacka, natomiast brak slotu SD jestem w stanie przeboleć. 

Jak już bym brała to pewnie z jakiegoś media expert czy innego euro na kiju. 

Nie nie, samsung odpada. 3GB ramu to stanowczo za mało, aktualnie mam i dostaje białej gorączki. :)

Minimum 4, najlepiej 6.

Po pierwsze - uzasadnij.

Po drugie - 2GB ramu, stanowczo out.

 

 

Coś ktoś jest mi w stanie powiedzieć o Honor View 10? :D 

Tyle, że nie jest on oficjalnie zaprezentowany w polszy, więc jedynie allegro czy inne serwisy na kiju. Opłaca się? :( 

Korzystam aktualnie z niego i daje radę, serio co ty robisz że 3gb Ci nie starcza?

 

 

Czego tutaj szukasz?

 

 

Opublikowano
3 godziny temu, matikmz napisał:

Korzystam aktualnie z niego i daje radę, serio co ty robisz że 3gb Ci nie starcza?

Tobie może odpowiadac, mi niekoniecznie. 

Aparat słaby, tylko 13 mpx z tyłu. Android też niezbyt aktualny. Bateria ma tylko 3000 mAh. Nie wspominając o tym, że to SAMSUNG, o którego nie prosiłam. Naprawdę, nie wciskaj komuś czegoś, czego ktoś nie chce. Jeżeli stawiam minimalne wymagania to tego oczekuje.

Jak od pracownika WYMAGAJĄ wykształcenia wyższego, a ty masz podstawowe to też składasz CV?

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

Wydaje mi się że P20 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Wersja ze 128GB pamięci wewnętrznej + 4GB RAM. Dobry aparat i cena ok 2300 - 2400 patrząc na sklepy typu sferis czy bestcena.

Opublikowano
14 godzin temu, Evil Smile napisał:

Tobie może odpowiadac, mi niekoniecznie. 

Aparat słaby, tylko 13 mpx z tyłu. Android też niezbyt aktualny. Bateria ma tylko 3000 mAh. Nie wspominając o tym, że to SAMSUNG, o którego nie prosiłam. Naprawdę, nie wciskaj komuś czegoś, czego ktoś nie chce. Jeżeli stawiam minimalne wymagania to tego oczekuje.

Jak od pracownika WYMAGAJĄ wykształcenia wyższego, a ty masz podstawowe to też składasz CV?

Tylko się spytałem co ty robisz że Ci 3 gb nie starcza, bo że odrzuciłeś ten telefon to zrozumiałem, programujesz na tym telefonie :o? :D, a z takimi wymaganiami nie znajdziesz nic, z czegoś będziesz musiał zrezygnować.

 

 

Czego tutaj szukasz?

 

 

Opublikowano
6 godzin temu, matikmz napisał:

Tylko się spytałem co ty robisz że Ci 3 gb nie starcza, bo że odrzuciłeś ten telefon to zrozumiałem, programujesz na tym telefonie :o? :D, a z takimi wymaganiami nie znajdziesz nic, z czegoś będziesz musiał zrezygnować.

Najwidoczniej coś robię, a co robię to już moja sprawa. Jeżeli szukam czegoś, co ma 4GB to nie proponuj mi czegoś co ma 3GB ram.

 

musiała*

jestem w stanie zrezygnowac z jacka i sd. 

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

1 godzinę temu, Evil Smile napisał:

Najwidoczniej coś robię, a co robię to już moja sprawa. Jeżeli szukam czegoś, co ma 4GB to nie proponuj mi czegoś co ma 3GB ram.

 

musiała*

jestem w stanie zrezygnowac z jacka i sd. 

to xiaomi mi8 :)

 

 

Czego tutaj szukasz?

 

 

Opublikowano
Dnia 5.06.2018 o 20:02, matikmz napisał:

 

to xiaomi mi8 :)

Słaba bateria.

 

Biore Mate 10 Pro 

/close

wykończę cię jak podatki.

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...