Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[International] Heroes of Soul // 2 nowe klasy postaci!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Aive zmienił(a) tytuł na [International] Heroes of Soul // 2 nowe klasy postaci!
Opublikowano
8 godzin temu, AdaleQ napisał:

Widać że trochę  z somey jest

 

Powodzenia !  :D

Nic tam z somei nie ma bo ten serwer startował już raz w marcu ;)

Opublikowano

Zarabiste, milo zobaczyc cos innego jak koledzy kairosa xD. Client sie zasysa, m2bob juz czeka, konta sa i poszli xD

Zapraszam ludzi do jinno moze jakas gildie zrobi sie xD

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

No gra te 150-250 osób ale serwerek jest wart spokojnie jedno zero więcej.

Ciekwe systemy, spoty mapy i tak dalej. Inny ekwipunek niż standardowy itp.

Tylko trzeba sie przyzwyczaic do m1 bo jest calkiem pozmieniane

EDIT: z tego co slyszalem to aura wchodzi na p1 i tak do S ;D Prze kozak jak dla mnie

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano
18 godzin temu, brunihombre napisał:

Ktoś w ogóle gra? Bo na stronie widnieje 150 ludzi online więc nieciekawie :v

Zagraniczne serwery nie działaja jak polskie że na starcie jest dużo osób. Na starcie większość ma mało osób i liczba zwiększa się po jakimś czasie tak samo było na wielu serwerach. Np taki rubinum przez pierwsze 2 miechy miał po 200-300 osób

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Po ilości zmian stawiam, że jest to serwer węgierski. Tak samo było z Magic Of Master, zapowiadał się sztos, a ostatecznie na serwerze było kilka osób.

I ogólnie z węgierskimi serwerami jest tak, że oni strasznie wszystko modyfikują w efekcie podoba się to garstce osób. 

A nawet jeśli nie należy on do madziarzy to i tak po liczniku online nie chcę mi się tam wchodzić. Jednak sprawdzę dla przetestowania nowych klas. 

 

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...