Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer "XenoxMT2.net - World of fantasy" poszukuje tutorów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

30019891_2115112168725489_1263137086_n.p

Serwer XenoxMT2.net poszukuje tutorów do współpracy.
 

Krótko o serwerze:
> Serwer nie jest wiernym odwzorowaniem Xenoxa.
> Nasze podejście do Xenoxa jest bardziej nowoczesne.
> Start serwera odbędzie się 4 maja o godzinie 18:00.
 

Informacje o poszukiwaniach:
> Poszukujemy jednego lub dwóch tutorów.
> Wyniki naboru zostaną ogłoszone przed startem.
> Swoje kandydatury należy zgłaszać w dziale na forum.
 

Od tutorów oczekujemy:
>
 Ładnego podania na forum (postarajcie się).
> Sumienności i staranności przy pełnieniu funkcji.
> Doświadczenia i obycia z rangą oraz funkcją.
> Pełnoletności oraz stabilności emocjonalnej.
> Bezstronności oraz uczciwości względem graczy.
 

Tutorom oferujemy:
> Serwer, który prędko nie upadnie.
> Symboliczną ilość SM za zasługi.
> Możliwość awansu (w przyszłości).
 

Metody kontaktu:
> Forum (http://forum.xenoxmt2.net)
> Fanpage (http://facebook.com/XenoxMT2)

Opublikowano

Heeeeej,

czy jest mozliwosc odbycia podania na TS3 zamiast forum, straaaasznie mam dosyc pisania podań mpc wykonczylo mnie dostatecznie,

bylem tutach i gmach mase rasy nawet na porzadnych projektach, jeden nawet mialem swoj, pozderki <3 

 

 

PS NIE SUGERUJ SIĘ minusami, kiedys to i je mozna bylo zbierac =P

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano
3 minuty temu, Slayer16 napisał:

Heeeeej,

czy jest mozliwosc odbycia podania na TS3 zamiast forum, straaaasznie mam dosyc pisania podań mpc wykonczylo mnie dostatecznie,

bylem tutach i gmach mase rasy nawet na porzadnych projektach, jeden nawet mialem swoj, pozderki <3 

Temat stanowi głównie informację na temat istnienia takiej rekrutacji. Rekrutacja przeprowadzana jest na forum przez administratorów gry - moim zadaniem jest zaś kwestia informacyjna i (mówiąc kolokwialnie) rola sprzątacza, czyściciela, konserwatora powierzchni płaskich. Możesz napisać na FB, odpisze Ci jeden z administratorów.

Opublikowano

Hej. Sam bym się zgłosił na tutora ale nie gram w metka już tak często, zachęcisz mnie jakoś? 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano
4 godziny temu, AdaleQ napisał:

3 xenox ? już ? Nie można dać innej nazwy

Tak właściciele chceli, więc tak jest. ¯\_(ツ)_/¯

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...