Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdzielczość gry a rozmiar eq - SamiaMT2


bahomen912

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No siema . niewiem czy tak każdy ma , czy ja się czepiam , ale nie mogę grać gdy mam rozdzielczość w grze 1920x1080 a okienko ekwipunku jest takie małe , że mało co widać ...a jak zmienie rozdzielczość na 1366x768 to zaś grafika się pogarsza , ale okienko zaś jest gut . Ogólnie okno powinno mi się powiększyć chyba wraz z wzrostem rozdzielczości a nie zostaje ciągle takie same głupie .. wyśle screena xdd nie da się jakoś powiększyć tego okna ekwipunku xD ???

1920x1080.png

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam to okienko ekwipunku ma stałe rozmiary, im większa roździelczość gry tym jest mniejsze. Na 800x600 zajmuje cały ekran (od góry do dołu).

  • Aive zmienił(a) tytuł na Rozdzielczość gry a rozmiar eq - SamiaMT2
Opublikowano
21 godzin temu, Reyaver napisał:

O ile dobrze pamiętam to okienko ekwipunku ma stałe rozmiary, im większa roździelczość gry tym jest mniejsze. Na 800x600 zajmuje cały ekran (od góry do dołu).

Jaaaa.. co za dziadostwo , dziwię się że innym to nie przeszkadza ;-; dzięki 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...