Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno gtxa 1060. Poczekać czy kupwać?


Varios_Awesome

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Chciałbym w ciągu paru tygodni przesiąść się z mojego radeona r7 370 na gtxa 1060 6gb. I teraz pytanie czy nadal warto? Słyszałem, że w tym roku nvidia ma wydać nowy model kart graficznych, no a jak takowe wychodzą to można kupić nowszy model o wydajności starszej karty graficznej, za dużo niższą cenę czyli za te moje 1500 zł można będzie się uzbroić w kartę o wydajności gtxa 1080. Prawda to? czekać cierpliwie na te nowe modele czy brać teraz tego 1060?

 

 

   

Opublikowano

Czekać zawsze możesz, ale czy się będzie opłacać to ciężko powiedzieć, bo nie wiadomo jakie będą ceny nowych kart i jak będzie wyglądała ich dostępność. Zatem jeśli chcesz to możesz brać teraz. Chociażby taki model masz w dobrej cenie

https://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx-1060-x2-6gb-gddr5-192-bit-2xdvi-d-hdmi-displayport-box-n106f-5sdn-n5gs-1214884/

Opublikowano

Ceny grafik spadły, szybkie karty to po koparkach w fajnych cenach się kupuje ale to nie opyla się!

Z nowych Gigabyte GeForce GTX 1060 WindForce II OC 6GB https://www.x-kom.pl/p/320896-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-ii-oc-6gb-gddr5.html

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...